Amfi ve Mikrofon Tavsiyesi

wowgenerals

Kilopat
Babam ev ortamında kendi çapında amatörce şarkı söylemek istiyor. Ben bu konudan hiç anlamıyorum. Bana sadece amfi ve mikrofon mu gerekiyor? Amfi hoparlör görevi görür mü? Fiyat limitimiz 500 liradır, teşekkürler.

Babam ev ortamında kendi çapında amatörce şarkı söylemek istiyor. Ben bu konudan hiç anlamıyorum. Bana sadece amfi ve mikrofon mu gerekiyor? Amfi hoparlör görevi görür mü? Fiyat limitimiz 500 liradır, teşekkürler.

Selamlar. Sanırım aradığınız ürün böyle birşey. İkinci elde daha uyguna bulunabilir. Bu markanın ürünlerini inceleyip uygun bir model bulunabilir.

Focusrite Scarlett Solo Ses Kartı

Ben konuyu anca gördüm fakat yardımcı olmaya çalışayım elimden geldiğince.

Babanızın niyeti önemli öncelikle. Yalnızca kendi keyfi için mi istiyor bunu yoksa kendisini geliştirmek için mi?

Yine yalnızca söylediğini duymak mı istiyor, kayıt etmek mi yoksa ikisi birden mi?

Ben konuyu anca gördüm fakat yardımcı olmaya çalışayım elimden geldiğince.

Babanızın niyeti önemli öncelikle. Yalnızca kendi keyfi için mi istiyor bunu yoksa kendisini geliştirmek için mi?

Yine yalnızca söylediğini duymak mı istiyor, kayıt etmek mi yoksa ikisi birden mi?

Merhaba, babam keyfi için istiyor geliştirmek için değil. Yalnızca kendi sesini duyması yeter o yüzden.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı