Amiral Gemisi Seviyesinde Telefon Önerisi

Kişisel tercihe göre farklılık gösterir. Önce işletim sistemi olarak ne istiyorsunuz onunla başlayalım. WP8, Android, iOS'tan bir tercih yapın. Ekran boyutunun büyük olması sorun çıkartır mı onu belirtin, ona göre tavsiye yapalım. :)

iOS veya Android fark etmez ama Note fiyatını hak etmiyor diye düşünüyorum malum 2200 TL üstelik Türkiye'ye düşük model olanı geliyor. Samsung zaten çorap değiştirir gibi telefon çıkarıyor pek anlam veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişisel tercihe göre farklılık gösterir. Önce işletim sistemi olarak ne istiyorsunuz onunla başlayalım. WP8, Android, iOS'tan bir tercih yapın. Ekran boyutunun büyük olması sorun çıkartır mı onu belirtin, ona göre tavsiye yapalım. :)
İsabetli cevap tebrik ederim. Arkadaşlar gerçekten çok iyi niyetli hiç kimse sormuyor istediğin nedir diye .Herkes sağ olsun şu telefon iyi bu telefon iyi diye yazmış böyle saçma şey olmaz sen isteklerini belirtirsen daha sonra buradaki kişilerde sana yardımcı olmaya çalışır .

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı