AMOLED yanığı olan A32 yerine yenisini gönderirler mi?

Hank J Wimbleton

Hectopat
Telefonumu AMOLED yanığı sorunundan dolayı A32 cihazımı garantiye göndermiştim. Şu an işleme alınmış ve siteden baktığımda böyle gözüküyor.

Ben AMOLED yanığından dolayı gönderdim fakat açılma kapamada, güçte vs. sorun olduğu yazıyor. Acaba benim bilmediğim sorunlar mı vardı?

Ekranda sorun olsa ekran değişimi yaparlardı peki bunda ne yapacaklar? Yeni cihaz mı gelir?

@CBum @BERWAR

Düşündürücü olan şey nedir? Sizi telefonlar hakkında bilginiz var diye bildiğim için etiketledim.

Dosya Ekleri

• resim_2022-08-12_202427710.png
    resim_2022-08-12_202427710.png
    50,3 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
Garanti kapsamında ise hasarlar sizden para alınmadan telefon onarılır, ya da değişimi yapılır. Ama sizden kaynaklı ise onarımı için para isteyeceklerdir, isterseniz sağ alttaki sorunları yaptırmak zorunda değilsiniz diye biliyorum çünkü benim A52 telefonum da pil sorunu için garantiye gitti ve cihazın kasasında eğrilik var diye bilgi girdiler, dilerseniz yapalım ücretle dediler ama ben reddettim ve pilim ücretsiz değişti.

Garanti kapsamında ise hasarlar sizden para alınmadan telefon onarılır, ya da değişimi yapılır. Ama sizden kaynaklı ise onarımı için para isteyeceklerdir, isterseniz sağ alttaki sorunları yaptırmak zorunda değilsiniz diye biliyorum çünkü benim A52 telefonum da pil sorunu için garantiye gitti ve cihazın kasasında eğrilik var diye bilgi girdiler, dilerseniz yapalım ücretle dediler ama ben reddettim ve pilim ücretsiz değişti.
Hasar ne alaka hocam?

Hocam benden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum hiç telefonun ayarlarını ellemedim. Acaba yenisi gelir mi?
Apple olsa kesin evet derdim ama Samsung servisinin çok profesyonel olduğunu düşünmüyorum şahsen. :( Belli olmaz ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı