Among Us kasıyor?

İşletim sistemi
Windows 10

ZiyaT

Hectopat
Daha fazla  
masaüstü.png

Among Us'a girdim menüde hiçbir sıkıntı yok oyunu girdim şöyle anlatabilirim 1800'deki bilgisayarla oynuyormuş gibi kasıyor. Unity yükledim Among Us'u güç tasarufuna çektim ama yok olmuyor.

1650 değil ki o? 1650S yazıyor orada ayrıca 4500TL'ye 1660S mi? Yapma dostum. At görelim.

Linke tıklar mısınız? He pardon Kendime 1660S toplamıştım SSD elimde mevcut olduğu için. Ama 1660'li bir sistem toplarım.
A320MH.
INNO3D GTX1660.
MSI Nvidia Geforce GTX 1650 Gaming 4GB 128Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı Bu GTX1650S Değil ki?

Linke tıklar mısınız? He pardon Kendime 1660S toplamıştım SSD elimde mevcut olduğu için. Ama 1660'li bir sistem toplarım .
A320MH.
İnno3d GTX1660 .
Ciddi misin sen? Anakart kötü, PSU'yu bilemem, tek kanal RAM, SSD'yi hiç duymadım dalga mı geçiyorsun?
Dostum bilgin yok ise bulaşma öğren de gel. Sadece ekran kartı iyi olunca sistem iyi olmuyor.

Ciddi misin sen? Anakart kötü, PSU'yu bilemem, tek kanal RAM, SSD'yi hiç duymadım dalga mı geçiyorsun?
Dostum bilgin yok ise bulaşma öğren de gel. Sadece ekran kartı iyi olunca sistem iyi olmuyor.
Ama sen GTX1650 Kullandın. Performans olarak bin basar benim attığım sistem.

Madem Tek slot diyorsun? Çift slot alındığı zaman senin sisteminle aynı fiyata denk geliyor.
Konu aç bence. De ki hangi sistem daha iyi hangimiz haklıyız? Bakalım sonuçlar ne olacak.
Tamam.
Sizin açma şansınız var mı? Benim 1000 Saniye beklemem lazım.

Geri
Yukarı