Among Us mod kurulmuyor

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Steam üzerinden Among Us satın aldım az önce mod kurayım dedim mod = Phoenix mod başka modlardada aynı sorunu yaşıyorum bu arada oyun tam açılacakken kapanıyor sonra oyun dosyalarına pre loader la başlayan uzun bir metin belgesi ekleniyor yönetici olarak çalıştırmayı da denedim ne yaptıysam olmadı. Acaba bu YouTuber'lar nasıl modları hatasız kuruyor?

Ben bu konuyu ne zaman açmışım diye geldim :D. Fakat bunu ben de merak ediyorum aklımda mod kurmak vardı hazır konusu açılmışken ben de öğreneyim :).

Ben bu konuyu ne zaman açmışım diye geldim :D. Fakat bunu ben de merak ediyorum aklımda mod kurmak vardı hazır konusu açılmışken ben de öğreneyim :).

Daha önceden de bu mesajı yazmıştın :) yine bende bu konuyu ne zaman açtım falan diyordun ya da bir başkası bakmam lazım.

Daha önceden de bu mesajı yazmıştın :) yine bende bu konuyu ne zaman açtım falan diyordun ya da bir başkası bakmam lazım.

Yine bendim :D. Ben pek nicklere bakmam genelde profil fotolarına bakarım o yüzden kendi profil fotomu görünce her seferinde şaşırıyorum :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı