Çözüldü Among Us oda kurucusu olarak kick yeme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmirrCan

Femtopat
Daha fazla  
Kolay gelsin. Among Us'ta kendim oda açtıktan bir süre sonra kendim kick yiyorum. Önce umursamadım ama bu 3-4 kez üst üste oluyor. Ayrıntılı anlatmak istersem oyuna girip oda kuruyorum. Oyun başladıktan 15-20 sn sonra kendi odamın kurucusu ben iken kick yiyorum oyun anında. Bunu açıklayabilir misiniz? Acaba sunucudan ban mi yedim. Şu report olayı geldi guncellemeden sonra, report mu yedim acaba?

Çözüm
Oyunu silip tekrar yükler misiniz? Dosya doğrulama varsa dosya doğrulayın.
Kolay gelsin. Among Us'ta kendim oda açtıktan bir süre sonra kendim kick yiyorum. Önce umursamadım ama bu 3-4 kez üst üste oluyor. Ayrıntılı anlatmak istersem oyuna girip oda kuruyorum. Oyun başladıktan 15-20 sn sonra kendi odamın kurucusu ben iken kick yiyorum oyun anında. Bunu açıklayabilir misiniz? Acaba sunucudan ban mi yedim. Şu report olayı geldi guncellemeden sonra, report mu yedim acaba?

Bir ban olabilir(sanmıyorum)veya birlikte oyuna girdiğin biri hile olabilir.(hilede istediğini odadan atma vardı galiba)

Bir arkadaşınızı oyuna sokun. Aynı odaya girin 15-20 saniye sonra atınca sol altta kicklendi gibi bir mesaj varsa muhtelemen bug veya ban.

Bir arkadaşınızı oyuna sokun. Aynı odaya girin 15-20 saniye sonra atınca sol altta kicklendi gibi bir mesaj varsa muhtelemen bug veya ban.

Benimle beraber oynayan bir arkadaşım daha var oda kendi odasını kurunca oradan da kick yiyorum aynı şekilde o da kick yiyor. Ya dediğiniz gibi bug ya da ban. Peki ban yersek nasıl kaldırabiliriz? kime danışmak gerekiyor?

Hocam oyun orijinal mi? Bende korsan indirince hata alıyordum da böyle arada ondan sonra Steamden 10,5 TL ye almıştım.

Hocam hile falan açtıysanız internetten ban yemiş olabilirsiniz @Forse hocamında dediği gibi arkadaşınızla girin kic veya ban mı yazıyor ona baksın söylesin.

Dediğiniz şeyi ben önceden denedim arkadaşla kick yazıyor atınca , üstüne başka biri atmış gözüküyor kendim oda kurucusu iken. Aynısı da arkadaşım da oluyor . Hile vs. bu zaman kadar kullanmadım gereksiz bulduğum için. Bakalım nolacak.

Geri
Yukarı