Among Us oynamak için PS4'ü orijinale çevirmeye değer mi?

İstediğim kaliteli oyunlar olacak mı acaba?
Şöyle söyleyim spiderman miles Morales, marvel spiderman, death stranding, God of war gibi bazı yapımların olacağı duyuruldu buda kaliteli yapımlar olabileceği anlamına geliyor şöyle söyleyim bu sistem çıktığında güzel bir oyun kütüphanesi ile çıkış yaparsa ps4 kırmanın mantığı sıfır benim gözümde single hikaye bi yere kadar insan online oynamak istiyor hem gerek yok pişman olursun diyenlere aldırış etme bunu diyen kişi ps4 yeni sistem gelince cihazını güncelleyip o sisteme dahil olacaktır.

Ben ps3 istersen diye tavsiye etmiştim ps3 kullandığını bilmiyordum ps3 ele PS4 kalsın 2.el kutulu oyun alabilirsin en kötü

Gerek yok bence de PS Plus politikası değişmek oyun alırsın oradan illa kırık lazım bana diyorsan sen bilirsin.

Peki bir şey soracağım 3 aylık PSN Plus aldım 22 Haziran'da extra para ödemeden üst pakete geçme şansım olur mu?

Peki bir şey soracağım 3 aylık PSN Plus aldım 22 Haziran'da extra para ödemeden üst pakete geçme şansım olur mu?
Bu sorunun cevabını sadece PS destek varsa onlar biliyordur. Belki onlara da söylememiş olabilirler ancak muhtemelen haberleri vardır nasıl olacağından.

Yeni konular

Geri
Yukarı