Among Us "sent 6 pings" hatası

scaniq

Hectopat
Among Us'a giriyorum 3 sunucuda da denedim. Çoğunlukla sent 6 pings that remote has not responded to hatası veriyor, bazen de reliable pack 1 hatası veriyor.
Genelde 20 saniye falan sürüyor atması. 20 30 oyuna girdim sadece 2'sinde hata vermedi. Download 20-25MBPS, Upload 7Mbps, pingde de sorun yok normalde. Ethernet kablosuyla bağlı. Ne yapabilirim?

Bazen bana da oluyor ve server değiştirince düzeliyor. Sizde düzelmemesi ilginç. Belki oyun sunucularında yine sıkıntı vardır.

Aynı problem bende de var ve her şeyi denedim düzelmiyor Wi-Fi'den çıkıp hücreselinizle girerseniz o sıkıntıyı çekmeyeceğinizi düşünüyorum çünkü ben öyle yapıp girdim evimdeki Wi-Fi'ye bağlandığımda 6 ping hatası veriyor başka bir yerin Wi-Fi ine girdiğimde ise vermiyor.

Among Us'a giriyorum 3 sunucuda da denedim. Çoğunlukla sent 6 pings that remote has not responded to hatası veriyor, bazen de reliable pack 1 hatası veriyor.
Genelde 20 saniye falan sürüyor atması. 20 30 oyuna girdim sadece 2'sinde hata vermedi. Download 20-25MBPS, upload 7Mbps, pingde de sorun yok normalde. Ethernet kablosuyla bağlı. Ne yapabilirim?

Bende de aynı hata veriyordu, çözümü: VPN indir hangi sunucuda oynuyorsan ona göre seç bağlandıgın yeri hata gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi programı tavsiye edersiniz?
teknovpn VPN İndir | TeknoVPN Ücretsiz VPN linki bu ordan ilk sıradakını ındır ama kotu yanı her 6 saatte bir token bıtıyo yenılemek cok kolay bı sıteye atıyo orda reklamı geç ve token ala basıyon o siteyı kapatıp tekrar git diyon token gelıyo eger usenmeden yaparım diyosan cok ıyı

Geri
Yukarı