Ana haber izlemek size ne kattı?

405668

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar merhaba, bunu arada sırada izleyenlere değil her gün akşam oturup ana haber izleyenlere soruyorum.
Hangi kanalı izliyorsunuz?
Şu ana kadar size ne kattı?
Genel kültür bilgisi seviyeniz ne durumda?
Bu üç soruyu cevaplasanız yeter. Teşekkür ederim.
Bir anket vs. değildir, sadece kişisel bir merak. Biraz cevap gelirse ve kafamda bir fikir oluşunca sorma nedenimi açıklayacağım.

Hangi kanalı izliyorsunuz?
Hepsini. Çünkü neyin yanlış neyin doğru olup olmadığını tek bir kanal izleyerek anlayamazsınız. Çoğu insana göre FOX TV en doğru ama gidip hiç diğerlerini de izlemişler mi de FOX TV en doğrucu kanısına varmışlar yoksa popüler kültür etkisi altında kalarak mı FOX TV en iyi diyorlar.
Şu ana kadar size ne kattı?
Hiçbir şey.
Genel kültür bilgisi seviyeniz ne durumda?
TV izlemeyi bıraktığımdan beridir genel kültürüm daha iyi durumda.

Hepsini. Çünkü neyin yanlış neyin doğru olup olmadığını tek bir kanal izleyerek anlayamazsınız. Çoğu insana göre FOX TV en doğru ama gidip hiç diğerlerini de izlemişler mi de FOX TV en doğrucu kanısına varmışlar yoksa popüler kültür etkisi altında kalarak mı FOX TV en iyi diyorlar.
Buna katılıyorum.
Buna da katılıyorum, entelektüel düşünce için önemli olduğunu söylüyorlar. Bana kalsa saçmalıktan ibaret. Çünkü objektif olmayan birisini dinleyerek kendinizi geliştiremezsiniz bence. Teşekkür ederim.

Babam izler. Ben de hem onunla muhabbet olsun diye hem de gülmek için arada giderim. Yemeği orada yemiş oluyorum.

Kaynanasına el bombası attı tarzı haberler çıkıyor, ben eğleniyorum.

Ortaya karışık izliyoruz. Önce kim başlarsa. Reklam çıkınca diğerine. Aynı haber çıkınca diğerine. Haber için oturup sadece bir kanal izlemek saçma geliyor. Bu şekilde tek kanalda aynı sürede ulaşılandan daha fazla habere ulaşılmış olunuyor.
Bir şey katsın diye izlemiyorum, vakit geçiriyorum. Diğer eğlence medyaları gibi hiçbir şey katmadı.
Tüm Türk halkı gibi olabilecek en iyi durumda. Türklerden farklı bir cevap alamazsınız.

Geri
Yukarı