Anadolu Ajansı genel müdürü Şenol Kazancı görevden alındı

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
TELE1’in edindiği bilgiye göre; 31 Mart yerel seçiminde tartışmalara neden olacak kararlar alan ve seçim sonuçlarını yaklaşık 15 saat boyunca yayınlamayan Anadolu Ajansı Genel Müdürü Şenol Kazancı, görevden alındı. Kazancı’nın yerine TRT World’den Serdar Karagöz atandı.

Kaynak: Anadolu Ajansı Genel Müdürü Şenol Kazancı görevden alındı - Tele1.

Haber henüz netlik kazanmış değil. Durumda bir değişiklik olursa konuya ekleyeceğim.

Doğrulandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AA’daki görevinden alınan Şenol Kazancı, 56 bin TL maaşlı yeni "görevine" atandı.

AA Genel Müdürlüğü görevini devreden Şenol Kazancı, Turkcell'e yönetim kurulu üyesi oldu. Şirket KAP bildiriminde yönetim kurulu üyesi maaşını da açıkladı: 56 bin TL.

aa-daki-gorevinden-alinan-senol-kazanci-56-bin-tl-maasli-yeni-gorevine-atandi-865281-1.jpg

AA'daki görevinden alınan Şenol Kazancı, 56 bin TL maaşlı yeni "görevine" atandı.

AA Genel Müdürlüğü görevini devreden Şenol Kazancı, Turkcell'e yönetim kurulu üyesi oldu. Şirket KAP bildiriminde yönetim kurulu üyesi maaşını da açıkladı: 56 bin TL.

Eki Görüntüle 977518

Bir cebinden diğer cebine para koymak gibi. Bir görevden alınır, diğer göreve atanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı