Anadolu Lisesi Bölüm Önerisi

Sayısal seçtim artık :kararsız:

11. sınıf kimya ve biyolojisi bence zor ama fiziği o kadar zor değil. Yatay atış hareketi gibi basit konular var.

Sayısaldan hukuk kazanmak zor değil. Hatta daha iyi olur senin için çünkü matematik, fen gibi derslerde illaki diğerlerine göre daha iyi yapacaksın. Benim kendi sınıfımda bile 3-4 tane hukuk isteyen var ona çalışıyorlar.

11. sınıf kimya ve biyolojisi bence zor ama fiziği o kadar zor değil. Yatay atış hareketi gibi basit konular var.

Sayısaldan hukuk kazanmak zor değil. Hatta daha iyi olur senin için çünkü matematik, fen gibi derslerde illaki diğerlerine göre daha iyi yapacaksın. Benim kendi sınıfımda bile 3-4 tane hukuk isteyen var ona çalışıyorlar.
Hukuk Tm3 ten aldığı halde fizik kimya biyoloji ne işine yarasın adamın zaten. Kendisi çalışırsa adam akıllı gider hukuğa. O zaman da sayısal okumak amelelik olur. Sayısaldan da hukuk kazanmak kolay diye bişey söyleyemeyiz.

Kendinize uygun bir meslek seçmelisiniz. Sayısal meslek olmalı çünkü sayısal okuyorsunuz benim görüşümce ve o mesleğinizle daha verimli olursunuz. Başka bir bölüm olmaz diyemem ama 2 sene boşuna fen görürsünüz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı