Anadolu Lisesi mi Fen Lisesi mi?

nesrager

Hectopat
Öncelikle merhabalar şu an devletin bir Anadolu Lisesi'nde okuyorum. Geçen sene özel okuldan %70 burs almıştım fakat gitmemiştim bu sene bursluluk sınavında daha başarılı olacağımı duşunuyorum. %100 burs alırsam sizce özel okulun Fen lisesine geçmeli miyim?

Bunu sormamın bir nedeni de başarılı olmama rağmen öğretmenler hiç umursamıyor gibi.
Belki özel okulda beni umursarlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ben Fen lisesinde okuyorum ve sana şunu söyleyebilirim ki o ''Fen lisesi'ne özel konular'' ya çabucak geçiliyor ya da sınavda çıkmıyor. Senin gideceğin özel olduğu için belki farklı olabilir ama arkadaşlarımın gittiği liselerde de durum aynıydı.

Dostum ben Fen lisesinde okuyorum ve sana şunu söyleyebilirim ki o ''Fen lisesi'ne özel konular'' ya çabucak geçiliyor ya da sınavda çıkmıyor. Senin gideceğin özel olduğu için belki farklı olabilir ama arkadaşlarımın gittiği liselerde de durum aynıydı.
Devletin yaptığı sınavda sorulmadığı için genelde normal okul sınavında da sorulmuyor zaten çoğu arkadaşım böyle diyor.

Öncelikle merhabalar şu an devletin bir Anadolu Lisesi'nde okuyorum. Geçen sene özel okuldan %70 burs almıştım fakat gitmemiştim bu sene bursluluk sınavında daha başarılı olacağımı duşunuyorum. %100 burs alırsam sizce özel okulun Fen lisesine geçmeli miyim?

Bunu sormamın bir nedeni de başarılı olmama rağmen öğretmenler hiç umursamıyor gibi.
Belki özel okulda beni umursarlar.
Umursamadan kastın ne tam olarak? Ben iyi bir fen lisesindeyim ve burdaki çoğu ögrenci başarılı öğrenciler, ama bir kez bile öğretmenler bizi niye poh pohlamıyorlar, niye umursamıyorlar demedik.
Ha sen şımartılmak istiyosan o ayrı ama çok da umrunda olmasın umursanmak 😉

Umursamadan kastın ne tam olarak? Ben iyi bir fen lisesindeyim ve burdaki çoğu ögrenci başarılı öğrenciler, ama bir kez bile öğretmenler bizi niye poh pohlamıyorlar, niye umursamıyorlar demedik.
Ha sen şımartılmak istiyosan o ayrı ama çok da umrunda olmasın umursanmak 😉
Hoca ****** bile takmıyor.

Hoca ****** bile takmıyor.
Öğretmen dersini öğretir, o kadar. Tabii ki de robot değil, her insan ara sıra sohbet eder ama sonuçta işi olmadığından yapmıyorsa yargılayamazsın. Yani seninle ilgilensin istiyorsan da öğretmen var. Git rehber öğretmeniyle konuş, hatta en basitinden sınıf öğretmeninle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı