Anadolu üniversitesi İngilizce iktisat nasıldır?

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Önümde 2 şık var biri YBS, diğeri iktisat. 100 bin civarındaki ünilere baktım ve Anadolu üniversitesi en beğendiğim oldu. Bu yüzde İngilizce iktisat düşünüyorum. Sıralama olarak çok düşük fakat hem İngilizce olması hem de Eskişehir'de olması avantaj gibi geldi. Anadolu üniversitesinde okuyanlar ya da bilgisi olanlar üniyi tavsiye eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
@264523 tercih edilip edilmemesine bakıyor o sıralama olayı. Bölüme giden birkaç kişi bulabilirseniz onlarla konuşma fırsatı elde edebilirseniz cok iyi olur. Bazı doğuda üniversiteler var, eğitim kalitesi olarak mesela batıdaki birkaç üniversiteye rahat fark atar. Doğunun tek farkı tercih edilmiyor olması.

@264523 tercih edilip edilmemesine bakıyor o sıralama olayı. Bölüme giden birkaç kişi bulabilirseniz onlarla konuşma fırsatı elde edebilirseniz cok iyi olur. Bazı doğuda üniversiteler var, eğitim kalitesi olarak mesela batıdaki birkaç üniversiteye rahat fark atar. Doğunun tek farkı tercih edilmiyor olması.

Hocam iktisat İngilizce fakat bazı okullar İngilizce bölüm olmasına rağmen dersi Türkçe işliyormuş. Sıralaması düşük olunca da tedirgin oldum, bölüm %100 İngilizcedir değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı