Anakart 8 pin güç bağlantısı PSU'da yok

xent1

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba.

Kasam Cooler Master Haf 912.
M5A97 R2.0 almayı düşünüyorum biraz araştırdım üzerinde 8 pin güç girişi varmış fakat güç kaynağımda o kablodan yok.

66416d1372328629-pc-si-accende-ma-nessun-bip-e-nessun-segnale-help-urgente-1887_p3_17.jpg

300pcs-lots-Motherboard-font-b-8-b-font-font-b-Pin-b-font-font-b-ATX.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Vardır o kadar kaliteli PSU'da neden olmasın. Hem o PSU'yu kullanan çok. @Silinen üye kullanıyor. Ona bir sor istersen.

Resim atabilir misin? Bütün güç çıkışlarını.

Psu'da 8'li pin yoksa 4'lü pini takıp çalıştırabilirsin ama ne kadar sağlıklı bilmiyorum. Şahsen ben çalıştıdım.

Evet budur. Tek 4 pinlik güç girişi eski anakartlara takılır, yeni sistemler 8 pine ihtiyaç duyar. Sorunsuzca montaj yapabileceğinden eminim. :)

Kabloların topluca resmini atarsan çok daha rahat yardımcı olabiliriz.

Evet budur. Tek 4 pinlik güç girişi eski anakartlara takılır, yeni sistemler 8 pine ihtiyaç duyar. Sorunsuzca montaj yapabileceğinden eminim. :)

Aynısından bide işlemci için olması lazım :S

Kabloların topluca resmini atarsan çok daha rahat yardımcı olabiliriz.

Kardeş olmadığına eminim internet bağlantım yavaş olduğu için koyamıyorum. İlk koyduğum resimdeki kablo dışında iki tane h.d.d kablosu , 1 tane 20+4 pin atx kablo, 2 tane ekran kartı için 6+2 ,bide fanlar için güç kablosu var başka yok.

Tamam arkadaşlar cpu gücü 12v den alıyomuş zaten. Bazı anakartlarda ayrı bir giriş oluyo o yüzden kafam karıştı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı