Anakart değişimi sonrası Windows dosyaları yüklüyor ekranında kaldı

Lordcivciv

Femtopat
Bilgisayarimda PSU ve anakarti değiştirdim. Bilgisayari başlattım ve anakartin yaninda verilen CD'yi taktım. Windows dosyaları yüklüyor ekranında 20 dakikadir duruyor. Ne yapayim kapatayım mi bilgisayari?

Dosya Ekleri

• IMG_20201001_152636.jpg
    IMG_20201001_152636.jpg
    230,3 KB · Görüntüleme: 105
Bu işlemi Windows ISO sunu USB'ye yazdırıp tekrar USB ile deneyin, CD ile sorun oluşmuş olabilir.
Sorularimi mazur görün pek anlamıyorum bu işlerden. Ben 6-7 yıl önce kullaniyordum bu sistemi. Windows hardiskte yüklü değil mi zaten? Sadece anakart ve psu değişti. Anakart cd sini taktım başlarken o da mantıklı mi onuda bilmiyorum

Şöyle bir nevi sistem değişti yani anakart değişince yeniden Windows ayarları yapmak zorunda ama temiz kurulum yapmanız ki şu hataları ve ileride olabilecek hataları önler.
Elimde kurulum cd si ve ya flash yok bilgisayarciya götürüp windows mu kurmamiz gerekiyor demeliyim
Windows'u yeniden kurman gerek.
Bilgisayarciya götürüp windows mu kurulmasi gerekiyor demeliyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdide ekrana görüntü gelmiyor mouse klavye ışıkları yanmiyor windows kurunca düzelir demi ? :)

Yeni konular

Geri
Yukarı