Anakart FPS düşüşlerini önler mi?

B550 Aorus Master VRM olarak kat ve kat daha iyi. 5950X tak en iyi OC'yi yaparsın.
Bür zahmet desteklesin işlemci fiyatında anakart :)
B550-E ile aynı fiyatta şuan.
Arada 1000 lira var yahu
VRM kalitesi arttığından thermal throttling sorunu anakart kaynaklı ise sorunu çözer. Eğer işlemci kaynaklı drop yiyorsanız o da çözülür muhtemelen.
Umarım çözer, anakartım çok ısınıyordu. İşlemci 50 derecedeyken anakart yüzünden thermall throtling yiyordum. işlemcinin sanal çekirdeklerini de açamıyordum şimdi baya performanslı olur umarım

Bür zahmet desteklesin işlemci fiyatında anakart :)

Arada 1000 lira var yahu

Umarım çözer, anakartım çok ısınıyordu. İşlemci 50 derecedeyken anakart yüzünden thermall throtling yiyordum. işlemcinin sanal çekirdeklerini de açamıyordum şimdi baya performanslı olur umarım

Hocam benim de aynı şekilde Rtx 3070 ve 5600x'im var. Anakart olarak da biostar b550mh kullanıyorum. Oyun filan oynarken yarım saati geçti mi bi anda oyun donuyor sonra eski haline geliyor. Bu drop sıkıntısından ben de çok sıkıldım. Senin de yaşadığın problem bu muydu? Anakart değişince düzeldi mi?

Hocam benim de aynı şekilde Rtx 3070 ve 5600x'im var. Anakart olarak da biostar b550mh kullanıyorum. Oyun filan oynarken yarım saati geçti mi bi anda oyun donuyor sonra eski haline geliyor. Bu drop sıkıntısından ben de çok sıkıldım. Senin de yaşadığın problem bu muydu? Anakart değişince düzeldi mi?
Ben degistirince duzeldi. Sebebide anakartın parcalarinin fazla isinmasi sonucu gucu kesmesi. Anakart alacak butcen yoksa . PCB kapa duzelir.

Geri
Yukarı