Anakart için bütün sürücüleri yüklemek şart mı?

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Mesela Z170A anakartini kullandim. Driver bulmak icin MSI'ın Global sitesine girdim. Ekran kartini buldum ve driver secenegine tikladim. Orda cikan driverlerin hepsini yüklemem mi gerekiyor?

Hayır. Bütün sürücüleri yüklemenize gerek yok. Windows 10 64 Bit yüklediğinizde Windows zaten birçok sürücüyü kendi yükleyecektir. Bu durumda tavsiyem sadece yonga seti sürücüsünü -overall komutu ile kurmanızdır.

Bu soruyu YouTube'dan ben sordum ve Techopat'a üye oldum. Tekrardan sitenizi cözmeye basladim. Burdan kafamdaki deli sorulari soracagim. Teşekkür ederim sorumu cevapladiginiz icin. Sizin sayenizde bircok şey oğrendim. Allah razi olsun. Peki bir soru daha sorucam musade ederseniz. Yonga seti sürücüsünü nasil kurucam? Yonga seti ne demek? Simdiden tesekkur ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burdan yonga setini indirip windows+r yapicam. Surucuyu oraya surukleyip -overall yazicam olay bu mudur hocam?

Screenshot_2017-01-29-15-37-30.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam anakartın sürücülerin hepsini güncel tutarsak ne gibi faydaları olur peki? Ben tutmaya çalışıyorum da .:)

Daha stabil çalışma, daha az çökme, mavi ekransız bir sistem ve daha yüksek performans.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı