Anakart tamirinde şifre neden isterler?

HD4450

Hectopat
Anakartim bozulmuştu yenisiyle değiştirmek gerekmiş. 500/600 tuttu. Ama tamir eden bilgisayarci PC şifresi istedi, neden olmuş olabilir?

Sistemin Windows ortamında stabil çalışıp çalışmadığını test için istiyorlar merak etmeyin bilgisayarınızı karıştırmak için değil. Şifreyi vermezseniz o şekilde teslim ederler size ancak bir sorun çıktığında tekrar götürmek zorunda kalabilirsiniz.

Sistemin Windows ortamında stabil çalışıp çalışmadığını test için istiyorlar merak etmeyin bilgisayarınızı karıştırmak için değil. Şifreyi vermezseniz o şekilde teslim ederler size ancak bir sorun çıktığında tekrar götürmek zorunda kalabilirsiniz.

Maalesef anakartla ilgili değilmiş ekran kartım esnemis garantiye göndercez. Lütfen şans dileyin.

Maalesef anakartla ilgili değilmiş ekran kartım esnemis garantiye göndercez. Lütfen şans dileyin.
Geçmişte benzerini Casper Nirvana TW7 modelinde yaşadım. Ekran kartı aşırı sıcaktan lehimleri çatlayınca anakart değişimi önermişlerdi. Sizin laptopun modeli nedir? (Yazmamışsınız ama laptop olduğunu varsayıyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı