Anakart ve işlemci önerisi

beytogta4sorun

Picopat
Önceden selamünaleyküm arkadaşlar bilgisar özelliklerim şunlardır:
GTX960.
H55 anakart.
i5655K.
2TB hard disk.
120GB SSD.
Arkadaşlar bu bilgisayarı ne yapacağım anakart ve işlemci almam lazım. Bilgisayar işlemcisi çok kötü anakartta bayağı kötü yeni işlemci alsam anakart değişecek. İşte yeni anakartla işlemci almam lazım Valorant'da düşük ayarlar akıcı oynayamıyorum 40-50 FPS 30'a bile düşüyor çok sinir bozucu. Valorant oynarken arkada DC açamıyorum DC açtığımda FPS'im acayip düşüyor bu sorundan bıktım şu Valorant'ı akıcı bile oynayamıyorum. Hangi anakartı ve işlemciyi önerirsiniz?

Önceden selamünaleyküm arkadaşlar bilgisar özelliklerim şunlardır:
GTX960.
H55 anakart.
i5655K.
2TB hard disk.
120GB SSD.
Arkadaşlar bu bilgisayarı ne yapacağım anakart ve işlemci almam lazım. Bilgisayar işlemcisi çok kötü anakartta bayağı kötü yeni işlemci alsam anakart değişecek. İşte yeni anakartla işlemci almam lazım Valorant'da düşük ayarlar akıcı oynayamıyorum 40-50 FPS 30'a bile düşüyor çok sinir bozucu. Valorant oynarken arkada DC açamıyorum DC açtığımda FPS'im acayip düşüyor bu sorundan bıktım şu Valorant'ı akıcı bile oynayamıyorum. Hangi anakartı ve işlemciyi önerirsiniz?
Bütçe?

Yeni nesil bir şeyler istiyorsan birazcık parayı gözden çıkarmalısın.

1000.2000 lira arası sizce bunu satıp yeni bilgisayara almalıyım yoksa buna yeni anakartla işlemcimi almam lazım.
Şuanki sisteme anakart, işlemci, RAM daha mantıklı. Bu bütçede çok daha kötü sistem toplarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı