Anakarta 3 adet RGB Fan Bağlamak

meKansiz

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Ana kartınızın şöyle bir iddası var.

Harici RGB şeritler ekleyin ve diğer RGB uyumlu cihazlarla tek bir program kullanarak eşitleyin: Mystic Light Sync. MSI Gaming App veya akıllı telefonunuzu kullanarak paletten istediğniniz renkleri seçerek sisteminizin tarzına uyumlandırın. Farklı renkler mi istiyorsunuz? Sisteminizin görünümünü 1 saniyede değiştirin!

Bu yazıya bakıcak olursak yapabilirsiniz.
Ama pinleri sallama bir yere değil rgb güç pinlerine takman lazım herhalde onun için araştırmayı yaparsan detayları bulursun.

2 Haftadır bakmadığım yer kalmadı bu konuyla ilgili,fakat doyurucu bir cevap bulamadım malesef.
evet kartta JLED1 diye bir giriş var (görüntüsü altta) oraya bağlayacağım 3 fanıda çoklayıcı ile.Fakat verimli olur mu veya çalışırmı onu çözemedim. Alacağım fanların ayrı bir kontrolcüsü ve telefon uygulaması var ama ben anakartla uyumlu olmasını istiyorum.Artık alıp denemekten başka bir yol kalmıyor demekki.
MSI-Z270-GAMING-PRO-CARBON-3.jpg
555-4.gif

2 Haftadır bakmadığım yer kalmadı bu konuyla ilgili,fakat doyurucu bir cevap bulamadım malesef.
evet kartta JLED1 diye bir giriş var (görüntüsü altta) oraya bağlayacağım 3 fanıda çoklayıcı ile.Fakat verimli olur mu veya çalışırmı onu çözemedim. Alacağım fanların ayrı bir kontrolcüsü ve telefon uygulaması var ama ben anakartla uyumlu olmasını istiyorum.Artık alıp denemekten başka bir yol kalmıyor demekki.

Verim kaybı olmaz.

Paralel bağlanacağı için pek sorun olmayacaktır. Zaten anladığım kadarıyla performansdan ziyade amacınız görsellik. Tatmin edecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı