Anakarta bağlı bataryayı söküp bataryasız çalıştırmak

Bilgisayarın herhangi bir yerinde altında arkasında bir model numarası yazıyor mu markası ve modeli çünkü bu laptop değil notebook sanırım tam olarak çözemedim eğer ki yazmıyorsa şu adımları izleyerek ;
1-Win+R tuşlarına basın, dxdiag yazın ve Enter tuşuna basın.
2-Bilgisayarın modelini görüntülemek için Sistem sekmesine tıklayın.
3. Sarı ile işaretlenen yerde ki yazı nedir? bana modeli söyleyebilir misin?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-09-24 200210.png
    Ekran görüntüsü 2022-09-24 200210.png
    32,8 KB · Görüntüleme: 22
Bilgisayarın herhangi bir yerinde altında arkasında bir model numarası yazıyor mu markası ve modeli çünkü bu laptop değil notebook sanırım tam olarak çözemedim eğer ki yazmıyorsa şu adımları izleyerek;
1-Win+r tuşlarına basın, DxDiag yazın ve enter tuşuna basın.
2-bilgisayarın modelini görüntülemek için sistem sekmesine tıklayın.
3. sarı ile işaretlenen yerde ki yazı nedir? Bana modeli söyleyebilir misin?

Herhangi bir şekilde bilgisayarı açamıyorum. Alt tarafında sadece şu bilgilere ulaşabiliyorum.

Herhangi bir şekilde bilgisayarı açamıyorum. Alt tarafında sadece şu bilgilere ulaşabiliyorum.
Baktığım kadarıyla V Note 1341

Dosya Ekleri

• IMG_20220924_200814.jpg
    IMG_20220924_200814.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 3
Tamamdır biraz araştırdım ve kırmızı ile işaretlediğim yer sadece bataryanın girişi diğer girişler farklı sadece + ve - yazan kısmı çıkarttığında sadece bataryayı çıkartmış olacaksın
IMG_20220924_194716.jpg
Ve sana göndereceğim bu ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video linkinde nasıl söküldüğüne dair bir ipucu veriyor zaten video sahibi dakika olarak 01:37 den itibaren izlemeye başlarsan zaten bataryanın nasıl söküleceğine dair bilgiyi veriyor diğer bağlantılara dokunmamanı tavsiye ederim. Umarım sorunsuz bir şekilde yapabilirsin ve umarım yardımcı olabilmişimdir.

Tamamdır biraz araştırdım ve kırmızı ile işaretlediğim yer sadece bataryanın girişi diğer girişler farklı sadece + ve - yazan kısmı çıkarttığında sadece bataryayı çıkartmış olacaksın Eki Görüntüle 1526794ve sana göndereceğim bu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video linkinde nasıl söküldüğüne dair bir ipucu veriyor zaten video sahibi dakika olarak 01:37'den itibaren izlemeye başlarsan zaten bataryanın nasıl söküleceğine dair bilgiyi veriyor diğer bağlantılara dokunmamanı tavsiye ederim. Umarım sorunsuz bir şekilde yapabilirsin ve umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yapmadan önce bir şey sormak istiyorum. Herhangi bir mouse ve LED yani RGB klavye takarsam sıkıntı olur mu?

Yani bence sorun olmaz ama önce bir normal şekilde çalışıyor mu onu test et sonrasında takarsın.

Şimdi ise Power ışığı yanıyor fakat ekran gelmiyor. Sadece bataryayı söktüm ve adaptör takılı. Şunu fark ettim şarja taktığım da ışık yanardı o yanmıyor.

Yani bence sorun olmaz ama önce bi normal şekilde çalışıyor mu onu test et sonrasında takarsın.
Şuan durum şöyle. Windows yükleme ekranı geliyor fakat şifre ekranı gelmeden geri kapanıyor.

Şimdi ise Power ışığı yanıyor fakat ekran gelmiyor. Sadece bataryayı söktüm ve adaptör takılı. Şunu fark ettim şarja taktığım da ışık yanardı o yanmıyor.

Şuan durum şöyle. Windows yükleme ekranı geliyor fakat şifre ekranı gelmeden geri kapanıyor.
Ufak bir elektrik sesi de geliyor PC açılırken

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı