Anakartın 3 pini eğildikten sonra sistemde hatalar

SHADOWMOON

Hectopat
Makaleler
1
İyi akşamlar. Anakartın 3 tane pini eğildi. Bir bilgisayarcıda düzelttik. Sıkıntı yok gibi görünüyordu ama format attıktan sonra ağ başarısız indirme hatası, sürücü yükleyememe, program çalıştırmama ve hatta Chrome bile indiremedik bilgisayara. Sorum şu anakartı sıfır almıştık. Acaba pinlerden dolayı mı böyle yapıyor yoksa anakart bozuk mu geldi? Şimdiden teşekkürler. 1151 pin anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söz konusu pinler soketteki pinler ise bunlardan bazıları RAM ile iletişimde kullanılıyor. Eğer bunlarda sorun varsa inen dosyalar bozulabilir, mavi ekran alabilirsiniz vs. vs. Aldığınız hatalar nedir?

Formatı bilgisayarcı mı attı? Kendiniz, Windows ISO dosyasını USB'ye yazdırarak mı attınız?

Ben de attım bilgisayarcı da attı aynı.

Söz konusu pinler soketteki pinler ise bunlardan bazıları RAM ile iletişimde kullanılıyor. Eğer bunlarda sorun varsa inen dosyalar bozulabilir, mavi ekran alabilirsiniz vs. vs. Aldığınız hatalar nedir?

Evet soketteki pinlerdi dosya indirirken indirme başarısız ağ hatası uyarısı veriyor. Başka yerden indirip flash ile kurmaya çalıştığımızda da hiçbir işlem yapmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de attım bilgisayarcı da attı aynı.

Evet soketteki pinlerdi dosya indirirken indirme başarısız ağ hatası uyarısı veriyor. Başka yerden indirip flash ile kurmaya çalıştığımızda da hiçbir işlem yapmıyor.
INF dosyası ile kurmayı deneyin bir de diyeceğim. Olmazsa anakartı servise yollamanız iyi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı