Anakartın iade olduğunu nasıl anlarız?

Kaplanbjk006

Kilopat
Daha fazla  
20 Kasım'da KDV indirimiyle 1090 liraya Mag B500M Bazooka anakartını aldım. Kutu çok az da olsa köşeleri yıpranmıştı. İçini açtığımda ise sarılı olduğu poşet vardı ve bantlıydı. Ancak sanki poşet de bir deforme olmuş gibiydi. Kart kalınlığına bakarken de biraz çiziğe benzer bir durum gördüm. Ne yalan söyleyeyim biraz işkillendim. Acaba iade bir ürünü yollamış olabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum açar açmaz götürseydin belki bir şey yapılırdı ama şimdi gitsen senin yapmadığın ne malum deyip üste çıkabilirler. Bir ihtimal BIOS'tan falan baksan belki bir şeyler çıkar ama bilemiyorum.

Kutulamadan ve ürün kozmetiğinden anlaşılır ancak iade et ya da değiştir.
Hocam birkaç kişiye daha sordum mortar model falan alan da aynı şekilde kutuyu almışlar. Kozmetik olarak kargodan olması daha mantıklı geliyor ki abartı durumu yok. Çizik sandığım da aslında pcb ye takılan inputların olduğu kısımlardaki açık renk biraz. Son olarak en büyük yazma nedenim anakartı çıkarınca kutudan altındaki beyaz kartonda hafif birkaç siyah leke vardı. O da sorduklarımda mevcutmuş. Ben mi biraz abarttım acaba?

Hocam birkaç kişiye daha sordum Mortar model falan alan da aynı şekilde kutuyu almışlar. Kozmetik olarak kargodan olması daha mantıklı geliyor ki abartı durumu yok. Çizik sandığım da aslında PCB'ye takılan inputların olduğu kısımlardaki açık renk biraz. Son olarak en büyük yazma nedenim anakartı çıkarınca kutudan altındaki beyaz kartonda hafif birkaç siyah leke vardı. O da sorduklarımda mevcutmuş. Ben mi biraz abarttım acaba?

O zaman bir sıkıntı yoktur için rahat olsun.

Geri
Yukarı