Anakarttan görüntü alamiyorum.. Bilgisi olan var mi ?

Palovagonn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 15 gün önce vatan dan PC topladım. İlk gelen ürünleri kurup denediğimde anakarttan görüntü alamadım arızalı olarak yolladim ve değişimini yapıp yolladılar.
Simdi yine ayni sorun ile karşılaşıyorum. Herşey yerli yerinde bağlı ama ne onboarddan ne ekran kartından görüntü alamiyorum.
Anakart : Asus h81m-plus 1150soket
Ekran kartı : MSI gtx750Tİ
RAM : kingston hyperx genesis 2x4gb
İşlemci : Intel i3 4150..-1150#soket

Bağlantılarda sorun olmadığını biliyorum, çünkü 5 tane bilgisayarciya görürdüm ve sorun anakartta dediler. Ama ben güvenmiyorum. Acaba anakart şase mi yapıyor. Daha önce başına gelen yada bilgisi olan arkadaşlar aydinlatirsaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı takılıyken anakarttan görüntü alamassın zaten. Ekran kartın gtx750ti anakarttan görüntü alıp ne yapacaksın ?

Ekran kartı takılıyken anakarttan görüntü alamassın zaten. Ekran kartın gtx750ti anakarttan görüntü alıp ne yapacaksın ?
Hocam anlatmak istediğim ekran kartı takılı olsun veya olmasın monitöre herhangi bir görüntü akışı olmuyor.
Yani hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. On board ile deniyorum gelmiyor, ekran kartı ile deniyorum gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı