Anaokulunuzdan bir anınız

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
Başlıyorum.
Anaokulu zamanında öğle arası yemek olurdu. Ben de bir masaya oturmuştum. Masanın bir ucunda ben diğer ucunda Rabia vardı. Sonra aklıma bir şey geldi ve direkt olarak Rabia şişman diye dalga geçmiştim. Sonra bizim sınıftakiler de destek çıkarak "Rabia şişman, Rabia şişman" diye tezaurat geçti. Sonra hoca geldi, herkes özür diledi. Bir tek ben dilememiştim. Yanımdaki arkadaş da sen neden özür dilemiyorsun demişti. O günden bu güne bu anıyı hatırladıkça kendim bu duruma gülüyorum.

Sizin anınız neydi?

Anaokulumuz bir ilkokul ile birleşikti, ben de ne alaka bilmiyorum ancak gidip bir sınıfın ders kitaplarını beslenme zannedip almıştım. Dışarıda veriyorlardı kitapları. Sonrasında biri, hocam bu öğrenci sizin sınıftan mı diye sordu ve olay öyle anlaşıldı. Ben de anaokulu hocamdan izin alıp çıkmıştım yanlış hatırlamıyorsam. En net anım bu anaokuluna dair.

Arkadaşımın pantolonunu tüm sınıfın önünde donuyla beraber aşağı çekmiştim. Mükemmel zamanlardı.
Bunun gibi mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı