Android 8.0 Oreo Nasıl?

Random.Person

Kilopat
Makaleler
1
Şu an Nokia Asha 303 kullanıyorum iOS ilgimi çekmediği için Android alacağım. Güncelleştirme önemli bir kriter benim için ve büyük ihtimal Android One projesi dahilinde bir cihaz alacağım. Android 8.0 Oreo'dan memnun musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle güncelleme her şey değildir bunu söylemeliyim. Bunun dışında Oreo sürümü bence güzel bir sürüm. Tabi sürümün vereceği zevk, alıcağın cihaza göre değişir. Bu yüzden ya Xiaomi Mi A1 alabilirsin veya Nokia 8 alabilirsin.

Benim telefonum Zenfone 3 güncelleme geldi. Oreo gelince telefon biraz daha hızlandı. Arayüzü serileşti.
Eve %40 şarjla gelirken %55 ile geliyorum artık. Birkaç tane belirli özellik geldi onun dışında bence performans ve pil güncellemesi olmuş.

zenfone 3 delux oreo dan sonra 2.hatla nete bağlandığımda mobil ağlara girmiyor acayip şarj tüketiyor ve kilit ekranındaki kamera simgesinden kurtulamıyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı