Çözüldü Android Chrome sekmeleri yeni sayfada açıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

317 Plus

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta dediğim gibi Redmi Note 10 Android cihazımda Google'dan siteye girdiğimde chromdan yeni sekme açıp oradan siteyi açıyor. Nasıl çözebilirim?

Adım 1: Android akıllı telefonunuzda Google Chrome web tarayıcısını açın.

Adım 2: Şimdi, Deneysel Bayraklar sayfasını Chrome'da açın. Bunun için adres çubuğuna şunu girin:

Adım 2: Chrome'un Deneysel Bayraklar sayfasında, "Yüzey Başlat" ı arayın ve üzerine dokunun.

Adım 3: Kullanılabilir seçenekler listesinden "Etkin Tek Yüzey V2 Finali" öğesini seçin.

Adım 4: Bu değişikliği yaptıktan sonra, "Sekme Izgara Düzeni" adlı başka bir bayrak arayın ve ardından seçeneklere erişmek için üzerine dokunun ve "Otomatik grup olmadan etkin" seçeneğini seçin.

Adım 5: Şimdi, altta bulunan “Yeniden Başlat” düğmesine tıklayın. Veya tarayıcıyı manuel olarak yeniden başlatmayı seçebilirsiniz.

Artık Android akıllı telefonunuzdaki Chrome web tarayıcısında "Yeni sekmede aç" seçeneğini geri alacaksınız. Bunun "Yeni sekme grubunda aç" seçeneğini devre dışı bırakmayacağını veya kaldırmayacağını unutmayın.

Son düzenleme:
Hocam merhaba benim de aynı sorunum var deneysel bayraklar derken neyi kastettiniz onu anlamadım nereyi açacağız?
Merhabalar, alıntı içinde bulunan kod ile oraya giriyorsunuz.

Kusura bakmayın, flash yerine flags olacaktı. Şimdi düzelttim.

Şimdi girdi de site İngilizce siz Türkçe söylemişsiniz.
Yani yüzey başlatı nasıl bulacağım Türkçe değil ki?
Adım 1: Android akıllı telefonunuzda Google Chrome web tarayıcısını açın.

Adım 2: Şimdi, deneysel bayraklar sayfasını Chrome'da açın. Bunun için adres çubuğuna şunu girin:

Adım 2: Chrome'un deneysel bayraklar sayfasında, "yüzey başlat" ı arayın ve üzerine dokunun.

Adım 3: Kullanılabilir seçenekler listesinden "etkin tek yüzey V2 finali" öğesini seçin.

Adım 4: Bu değişikliği yaptıktan sonra, "sekme ızgara düzeni" adlı başka bir bayrak arayın ve ardından seçeneklere erişmek için üzerine dokunun ve "otomatik grup olmadan etkin" seçeneğini seçin.

Adım 5: Şimdi, altta bulunan “yeniden başlat” düğmesine tıklayın. Veya tarayıcıyı manuel olarak yeniden başlatmayı seçebilirsiniz.

Artık Android akıllı telefonunuzdaki Chrome web tarayıcısında "yeni sekmede aç" seçeneğini geri alacaksınız. Bunun "yeni sekme grubunda aç" seçeneğini devre dışı bırakmayacağını veya kaldırmayacağını unutmayın.

Screenshot_20220106-232323_Chrome.jpg

Çeviriden çevirerek yaptım fakat olmadı.
@Oğuzhan T

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı