Android Game Booster uygulamaları işe yarıyor mu?

Daha fazla  
Arkadaşlar Samsung A7 2016 model telefonum var, neredeyse her oyun kasiyor. 2.5 TL'ye Game Booster 4X Pro diye bir şey aldim, ben mi yanlış kullanıyorum yoksa gercekten ise yaramiyor mu? Yorumlara baksan herkes 5 yildiz vermis, ise yariyor demis ama bende PUBG hala kasiyor.

Arkadaşlar Samsung A7 2016 model telefonum var, neredeyse her oyun kasiyor. 2.5 TL'ye Game booster 4X Pro diye bir şey aldim, ben mi yanlış kullanıyorum yoksa gercekten ise yaramiyor mu? Yorumlara baksan herkes 5 yildiz vermis, ise yariyor demis ama bende PUBG hala kasiyor.

Hocam bu tip programlara hiç inanmamışımdır inanmamda gereksiz.

Arkada çalışan uygulamaları kapatıp oyun öncesi RAM'i temizleyen bir uygulamadır büyük ihtimalle, telefonunun özellikleri yetersizse işe yaramaz.

Böyle şeyleri almadan önce Technopat Sosyal'de konu açın, zira başkaları da kullanmıştır ve deneyimlerini size aktarabilir. Öyle programların bir işe yarayacağını sanmıyorum.

Hocam imkansız. Oyuna girmeden önce arka planda çalışan uygulamaları kendiniz kapatırsanız zaten o uygulamanın yaptığı işi yapmış oluyorsunuz.

Sadece şu senaryoda o tür programlar işe yarıyor;
PUBG'de cihaz düşük FPS açıyorsa ve işlemci SD732G veya daha üstüyse sadece GFX tool kullanarak FPS kilidini kaldırır, AVG FPS'i yükseltebilirsiniz. Bu işlem tamamen ücretsizdir.

Hiçbir etkisi yok. Ancak Samsung'un bir oyun başlatıcı yazılımı vardı, onunla oyunların ayrı ayrı çözünürlük ölçeğini değiştirebiliyorduk. Eğer onun gibi bir şeyse performansınızı arttırabilirsiniz ancak görüntü aynı oranda çamura döner. Onun dışında, adında "RAM temizleme, batarya optimizasyonu" gibi ifadeler varsa koşarak kaçın.

Yeni konular

Geri
Yukarı