Android Google PDF'lerden virüs bulaşır mı?

fekete

Decapat
Daha fazla  
Android telefonumdan Google'da arama yaptığımda bazı siteler sadece PDF yani bastığınızda siteye atmak yerine otomatik olarak PDF indiriyor. Bunlardan virüs bulaşır mı? Bu oto indirme nasıl kapatılır?
Ve Android'de güvenilir doğru çalışan tarama programları var mı varsa hangileridir?

İndirme ayarlarında her zaman indirilecek yeri sor demen lazım.
Zaten o şekilde olması lazim ancak yine de bastığım zaman oto indiriyo pdfleri bir de bu ayarı nerden yapıyoruz geçen bulamadım daha doğrusu buldum da belki doğru ayar değildir söylersen sevinirim
Virüs bulaşır, Kaspersky kurabilirsin oto indirmeyi bilmiyorum.
Kaspersky saniyesinde kontrol ediyor pek güvenmedim malwarebytes kullanıyorum o yüzden yaklaşık taraması 2 saat felan alıyor daha güvenilir geliyor ondan
Kaspersky saniyesinde kontrol ediyor pek güvenmedim Malwarebytes kullanıyorum o yüzden yaklaşık taraması 2 saat falan alıyor daha güvenilir gekiy
Kaspersky saniyesinde kontrol ediyor pek güvenmedim Malwarebytes kullanıyorum o yüzden yaklaşık taraması 2 saat falan alıyor daha güvenilir geliyor.

Zaten o şekilde olması lazim ancak yine de bastığım zaman oto indiriyo pdfleri bir de bu ayarı nerden yapıyoruz geçen bulamadım daha doğrusu buldum da belki doğru ayar değildir söylersen sevinirim
İndirilenleri açıp üstten ayarlara girdiğinde bunlar çıkıyor.
1634841859328.jpg

Zaten o şekilde olması lazim ancak yine de bastığım zaman oto indiriyor PDF'leri bir de bu ayarı nereden yapıyoruz geçen bulamadım daha doğrusu buldum da belki doğru ayar değildir söylersen sevinirim.

Kaspersky saniyesinde kontrol ediyor pek güvenmedim Malwarebytes kullanıyorum o yüzden yaklaşık taraması 2 saat falan alıyor daha güvenilir gekiy.

Kaspersky saniyesinde kontrol ediyor pek güvenmedim Malwarebytes kullanıyorum o yüzden yaklaşık taraması 2 saat falan alıyor daha güvenilir geliyor.

Şu an güvenip güvenmemeniz beni ilgilendirmez ancak forumda Kaspersky'ın ne kadar önerildiğini ne kadar koruduğunu görebilirsiniz. Ve Malwarebytes bir Anti-Virüs değil, anti-malware

Android telefonumdan Google'da arama yaptığımda bazı siteler sadece PDF yani bastığınızda siteye atmak yerine otomatik olarak PDF indiriyor. Bunlardan virüs bulaşır mı? Bu oto indirme nasıl kapatılır?
Ve Android'de güvenilir doğru çalışan tarama programları var mı varsa hangileridir?
'' Pdf dökümanın içine konulabilen bir bağlantı veya komut dizisi çalıştırabilen bir buton ile, dökümanın bulunduğu cihazı zararlı yazılıma yönlendirmek mümkün.
bunun olması için, o dökümanın indirilip, açılıp, bağlantıya tıklanması lazım.
temel nokta, kaynağından emin olunmayan bir dökümanın kabul edilmemesi, edilse de açılmaması, açılsa da herhangi bir yerine tıklanmaması.
yani, kendi kendisine aktive olan bir pdf döküman virüsünün mevcut olması söz konusu değil. ancak, aktive edilmek için karşı tarafa yollanan masum görünüşlü talepler (yazılım güncelleme linkinin tıklanması, vb.) söz konusu olabiliyor.''

Geri
Yukarı