Android için güzel oyun önerisi

Şimdi yeni telefon aldık, o yüzden abimin A70'i bana gelecek ve tabii ben de biraz heyecanlıyım.

Şimdi şöyle telefonu zorlamayacak ve büyük ekranda oyun buymuş diyeceğim oyun olarak ne önerirsiniz?

Not: Bilindik şeyler yazmayın, ama ben S4'den A70'e geçeceğim için Android sürümü yükseliyor o yüzden yeni oyunlar karşıma çıkacak anasayfada. Ona göre bildiğiniz var ise :)
Shadow Fight 2 Special Edition. Orijinaline ek olarak yan hikayesi var.

Oynamadıysan GTA lcs ve diğer serilerini telefonda oyna. Grafik bakımından Asphalt 9 çok kaliteli bir oyun bir yerden sonra kanser etsede göz atmaya değer. İnto the Dead 2 kesinlikle oynanması gereken bir oyun yaklaşık 40 saat oynadım. PUBG Mobile'den bahsetmeme gerek yok sanırsam bence oynama yakında PUBG New state çıkacak ve muhtamelen çok daha güzel bir oyun olacak şu an Arap PUBG... PUBG Mobile başlamak için en yanlış zaman. Battle Royale seviyorsan Fortnite, Creative destruction, CoD Mobile gibi oyunlara bakabilirsin. Shadowgun war Games kesinlikle şans vermen gereken oyunlardan birisi. Bunların hariçinde Gameloft oyunlarının geneline bakabilirsin genelde kaliteli oyunlar yaparlar ama P2W olduğu için bir süreden sonra sıkar.

Şimdi yeni telefon aldık, o yüzden abimin A70'i bana gelecek ve tabii ben de biraz heyecanlıyım.

Şimdi şöyle telefonu zorlamayacak ve büyük ekranda oyun buymuş diyeceğim oyun olarak ne önerirsiniz?

Not: Bilindik şeyler yazmayın, ama ben S4'den A70'e geçeceğim için Android sürümü yükseliyor o yüzden yeni oyunlar karşıma çıkacak anasayfada. Ona göre bildiğiniz var ise :)

Fortnite Mobile de oynayabilirsin.

Geri
Yukarı