Android One kamera uygulaması önerisi

Ali Çelik

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kendime GM 5 plus babama ise 4G aldım. Cihazlar android one işletim sistemi ile geliyor. Eski cihazım discovery elite modeliydi. Açıkçası android one kamera uygulaması olarak bana çok başarısız geldi. Velhasıl kelam detaylı ayar yapabileceğim kamera uygulaması tavsiyeleriniz bekliyorum. Ücretlide olabilir.

CameraZoom FX: Yıllar önce bir arkadaşım almıştı memnundu şimdi nasıldır bilemem fakat ücretsiz versiyonuda mevcut ama aynısımıdır bilemem.
Camera ZOOM FX Premium – Android-apps på Google Play

DSLR Camera Pro: DSLR kadar ince ayar yapabildiği söyleyen bir uygulama bir bak derim.
DSLR Camera Pro – Android-apps på Google Play

Manual Camera: Manual Camera – Android-apps på Google Play

Denemeden alma bence çünkü bazen stabil çalışmıyorlar ve çok yavaş fotoğraf çekiyorlar, satın al dene nasıl çalıştığına dair not al sonra hemen iade et daha sonra stabil çalışanı ve hoşuna gideni al derim.

Merhabalar hemen kendi deneyimlerimden yola çıkarak size bir kaç uygulama önereyim.
1) Ar Efekt daha çok çektiğiniz fotoğraflara eğlence amaçlı efekt koymanıza olanak tanıyor.
2) Panorama Ar Sony Xperia Z2 telefonlarda fabrika çıkışı olarak da sunulan oldukça başarılı bir panorama tarama uygulaması.
3) Mutli cam bu uygulama da ön ve arka kamerayı aynı anda kullanmanıza olanak sağlıyor.
4) Timeshift Burst bu uygulamada ise birden fazla fotoğrafı oldukça başarı bir şekilde hızlıca çekebiliyorsunuz.

Yukarıda belirttiğim tüm uygulamaların ayarları mevcuttur kişisel zevklerinize göre şekil verebilirsiniz.
Sağlıcakla kalınız.

gm one 4g için söylüyorum b12'yi tek geçerim. En stabil ve kaliteli fotoğraflar sadece b12 den alınabiliyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı