Android oyunlarını iOS'a taşıma

Mehmet Efe MART

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Arkadaşlar Android'den iOS'a geçmiş bulunmaktayım. Android'de oynadığım oyunları iOS'a taşımak istiyorum nasıl yapabilirim. Clash of Clans için denedim ama bi türlü olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Android cihazınızdan oyuna girip hesap aktarma bölümünden bu eski cihaz seçeneği ile işleme devam edip aktarım sağlayabilirsiniz.

Google Play Store'da bulunan Apple'ın uygulaması olan Move to iOS adlı uygulamayı indirerek eski cihazındaki verileri iPhone'a aktarabilirsin. Burada önemli olan sana aktarım işlemleri bittikten sonra iPhone ekranında eski cihazınızdaki uygulamaları kurmak istiyor musunuz sorusunu kabul etmen. Bu işlemi eğer onaylarsan Android cihazındaki oyunlar olsun uygulamalar olsun hepsi iPhone cihazına aktarılır. Diğer bir yöntem ise Clash of Clans oyununda ayarlar bölümünde bir cihazı bağla diye bir seçenek var ona tıklayarak hesabını iPhone cihazına taşıyabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı