Android Programlama Bilgisi

Mike

Hectopat
Daha fazla  
Ben ufak bir program yapmak istiyorum bu programım ders üzerine olacak. Ben 9.sınıf defterlerimin fotoğrafları çektim ve bunları bir dizin haline getirmek istiyorum yani bunları bir programda toplama istiyorum. Mesela bir program olucak ve ona tıkladığımda karsımda derslerin listesi çıkacak herhangi bir dersi seçincede o dersin konuları çıkacak sonrada o konuya tıklayınca o konu ile ilgili sayfalrın fotoğrafları çıkacak işte böyle bir program hazırlamak istiyorum. Bir kaç yere baktım bayağı uğraştım fakat yapamadım bana yardım edebilecek birisi varmı ? Derslerin konularının listeleri hazır ve defterlerin sayfalrına sayfa numaralarıda verdim yanlızca bunu sanal ortamda programa geçirmek kaldı. Yardım edebilecek varsa lütfen irtibata geçsin. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dedigin olay veritabanidir, android veritabani programlama falan arastir. Bunu pc de office acces ile yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı