Android Telefon Hatalı Videoları Açmak

ceycey98

Hectopat
Daha fazla  
Staj için önümüzdeki gün 30 tane film indirdim, malum şimdi staja gidicez. PC yok bir şey yok bulunsun. Geçenlerde de Çin'den bir flaş almıştım. Çift taraflı teleleyinde takılıyor. Herneyse tele taktım 30 filmden 7'si açılıyor, gerisi hatalı. Acaba onları açmanın bir yolu var mı? Acil yardım. Bu saatten sonra o kadar filmi yeniden indiremem. N'olur net bir şey söyleyin :cry::(

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi video oynatıcıyı kullanıyorsunuz?
Ben soruyu soran o hesap. 1 Mayıs'a kadar cezalandırıldı da program olarak MX Player, BS Player ve bikaç tane daha denedim. Videolar Blu-ray. Bu arada farkında olmadan indirmişim, var mı bi yolu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum tahminimce flash diskten kaynaklı bir sorun yaşıyorsun. Çinden alınan flash diskler genelde kapasitesinin üstünde etiketlere sahipler 128 hatta 512 GB flash geldi bana. 10 dolar gibi bir fiyatı vardı, içine bilgisayara takınca sorun olmuyordu ama başka bilgisayarda o dosyaları açmaya çalıştığında açılmıyordu. Benim önerim elindeki flasha veda edip yeni bir flash disk alarak, videoları tekrardan atman olacaktir. Umarım yardımcı olabilmişimdir

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı