Android Telefon Önerilerinizi Bekliyorum

O kadar olacak. Sonuçta çakma telefon ve 229$ yani 370 tl civarı sen hiç Galaxy S4'ü bu kadar az para gördün mü?(Zaten bende ondan dolayı size sordum)Kardeş Galaxy Note 2'nin olduğu linkteki telefonlar nasıl peki?

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar olacak. Sonuçta çakma telefon ve 229$ yani 370 tl civarı sen hiç Galaxy S4'ü bu kadar az para gördün mü?(Zaten bende ondan dolayı size sordum)Kardeş Galaxy Note 2'nin olduğu linkteki telefonlar nasıl peki?

Eğer sen bir telefonu görüntü olarak alıyorsan işini görecektir ama özellik olarak alıyorsan Ace al daha iyi 500'e.

Huawei'nin modellerine de bakabilirsin. Bana huawei honor hediye gelmişti telefondan çok memnunum. Hem de 800 tl civarında falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
850TL demiştim nerelere geldik. Bilen birisi özellikle kamera olarak hangisinin iyi olduğunu söylerse alabilirim. İndirimleri bekleyebilirim temmuz gibi alıcam.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı