Android telefonda bakılan yerleri kaydetme uygulaması var mı?

system32exec

Hectopat
Başlıkta olduğu gibi mesela telefonu kuzenim alıyor ve bir şeylere bakacağım diyor, onun baktığı yerleri kayıt altına alan, nerelere girmiş, bakmış öğrenmek için uygulama var mı? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta olduğu gibi mesela telefonu kuzenim alıyor ve bir şeylere bakacağım diyor, onun baktığı yerleri kayıt altına alan, nerelere girmiş, bakmış öğrenmek için uygulama var mı? Önerilerinizi bekliyorum.

Kuzenin küçükse mutlaka geçmişinde iz bırakıyordur chorame geçmişine falan bakmayı deneyebilirsin eğer geçmiş bulunmuyorsa veya tamamı silinmişse yüksek ihtimal görmek istemeyeceğin şeylere bakıyor olabilir ayreten bahs ettiğin gibi bir uygulama var mı emin değilim belki OneDrive uygulamasını yükleyerek veya hesabını başka bir cihaza ekleyerek verileri senkronize edebilirsin örneğin kuzenin o an ne indiriyorsa nerelere giriyorsa senin farklı cihazdaki hesabına gelir o o cihazdan geçmişini de silse izlediklerini de silse bildiğim kadarıyla sende gitmiyor hatta ben dün bunun ayarını yapmıştım telefonla bilgisayarımı senkronize etmiştim ancak sadece senkronizasyon ayarını şifreler olmak üzere ayarladım telefonda veya bilgisayarda farklı hesaplar açtığımda veya şifrelerimi değiştiğimde senkronize olsunlar diye sonra ve çok işime de yarıyor bunu da belirteyim eğer OneDrive kullanmadan verileri senkronize edersen yönetici kısmından yer işaretleri geçmişi falan aç ama ayarlar butonunu kapat böylece geçmişini nerelere girdiklerini silsede sende sorunsuzca gözükür belki ayarlar butonu açık kalsada gözükebilir ama emin değilim aynı işlemi OneDrive uygulamasını kullanarak da yapabilirsin.

Arkadaşlar siteler de değil. Mesela Snapchat, WhatsApp,İnstagram gibi şeylere girip bakıyor. Mesela WhatsApp da kiminle yazışmışım hangi mesajlara bakıyor bunu öğrenmek istiyorum keza aynı şekilde instagram da neyime bakmış gibi gibi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı