Android telefondan WhatsApp sohbeti iPhone 12'ye nasıl geçirilir?

burakxd383

Hectopat
Evet başlıkta belirttiğim gibi, Android bir cihazdaki WhatsApp sohbetimi yeni telefonum iPhone 12'ye nasıl geçirebilirim? İnternette biraz araştırmama göre bilgisayardan geçirmek gerekiyormuş ama bilgisayarım eski Thunderbolt girişine sahip değil. Bir çözüm önerisi istiyorum.

Bilgisayardan aktarmak için Thunderbolt'a gerek sanıyorum. USB üstünden ekstra programla yapılabiliyor ancak bu zorla kopyala yapıştır mantığıyla çalışıyor. En son duyduğumda WhatsApp; iOS ve Google Drive arasında senkron oluşturmaya çalışıyordu. Aktif olmadı zannediyorum henüz.

Bilgisayardan aktarmak için Thunderbolt'a gerek sanıyorum. USB üstünden ekstra programla yapılabiliyor ancak bu zorla kopyala yapıştır mantığıyla çalışıyor. En son duyduğumda WhatsApp; iOS ve Google Drive arasında senkron oluşturmaya çalışıyordu. Aktif olmadı zannediyorum henüz.

Alfais 4429 USB 3.0 to Type C 3.1 Şarj Data Çevirici Dönüştürücü Adaptör : Amazon.com.tr: Bilgisayar peki şöyle bir alet kullansam iş görür mü?

Böyle bir şeye zaten ihtiyacınız yok. Telefonlarınızın şarj aletlerinin bir uçları USB değil mi? Direk takın bilgisayara ikisini de. Daha sonra Transfer yöntemi için internetten bakabilirsin.

Şöyle bir şey kullanabilirsin belki.

Böyle bir şeye zaten ihtiyacınız yok. Telefonlarınızın şarj aletlerinin bir uçları USB değil mi? Direk takın bilgisayara ikisini de. Daha sonra transfer yöntemi için internetten bakabilirsin.

Şöyle bir şey kullanabilirsin belki.

Tip-C ne yazık ki USB değil USB olsa zaten bu konuyu açma gereği duymazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı