Android Telefonlarda Yasaklı Sitelere Giriş! (VPN)

• Konuyu başlatan Sandıkçı Jr.
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B
S

Sandıkçı Jr.

Ziyaretçi
Biliyorsunuz ki YouTube yasağı devam ediyor. Ama bu yasak bilgisayarda pek rahatsız edici hale gelmiyor. Çünkü; VPN kullanarak ve DNS değiştirerek rahatlıkla sorunumuzu çözebiliyoruz. Aslında VPN yöntemiyle bu sorunu akıllı telefonlarda da aşmak oldukça kolay. Google Play'den TunnelBear yada SurfEasy uygulamasını indirin, kayıt olun ve korumayı açın. Artık istediğiniz siteye girebilirsiniz...

Son düzenleyen: Moderatör:
Purevpn de mobil cihazlarda sorunsuz çalışıyor. Bir kere satın alıyorsunuz sonrasında aynı anda açık olmamak kaydı şartıyla istediğiniz yerde kullanın. Kardeşimle aynı anda pc başında olmuyoruz genelde. O gececi ben gündüzcü bir üyelik iki ayrı eve bile yetti. Cok memnunum.

Purevpn de mobil cihazlarda sorunsuz çalışıyor. Bir kere satın alıyorsunuz sonrasında aynı anda açık olmamak kaydı şartıyla istediğiniz yerde kullanın. Kardeşimle aynı anda pc başında olmuyoruz genelde. O gececi ben gündüzcü bir üyelik iki ayrı eve bile yetti. Cok memnunum.
Ama benim saydığım uygulamalar ücretsiz...

Ama benim saydığım uygulamalar ücretsiz...
Ücretsiz uygulama da denedim. Biliyorsunuz ki bu uygulamalar sizin her türlü bilginize ulaşabiliyolar. Mobil telefonda siz yazmadığınız halde numaranız sisteme giriyor ve bu ücretsiz firmalar parayı nerden kazanıyor.

Mail adreslerinizi, telefonlarınızı yaşınıza cinsiyetinize göre çeşitli firmalara satıyorlar. Ondan sonra günde neden 10 tane reklam sms'i alıyor ne oldu da bu kadar arttı? Hey genç diye gelen mesajı yollayan firma benim genç ve erkek olduğumu nerden biliyor gibi bir sürü soru ile başbaşa kalır oturur düşünürsünüz.

O yüzden en ucuz ve en kaliteli oranını yani kalite fiyat oranı en mantıklı olanını alırsınız ki ben araştırdım Purevpn'i buldum. Memnun kaldım dediğim gibi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı