Android TV ile ömür boyu internete girebilir miyim?

Kastanbolu

Kilopat
Merhaba, Android TV satın alırsam cihaz bozulana kadar internete girebilir miyim? Belirli bir yıl geçtikten sonra Smart TV'de olduğu gibi destek sunmama, internete bağlanmama sorunları olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Android TV satın alırsam cihaz bozulana kadar internete girebilir miyim? Belirli bir yıl geçtikten sonra Smart TV'de olduğu gibi destek sunmama, internete bağlanmama sorunları olur mu?

Bozulana kadar internete girebilirsin. Fakat uygulamaların desteği ömür boyu sürer mi orası bilinmez. Geliştirici o TV'nin bir üst modeline destekte verebilir sana yeni TV aldırmak için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google Chromecast HD veya 4K modelini alabilirsin Android 12 sunuyor. 13 güncellemesi de gelebilir ileriye dönük olsun diyorsan mantıklı bir seçim olur. Şu an piyasadaki diğer markalar Android 10 falan oluyor genelde.

TV boxlarda güncel sürüm kullanan cihaz sayısı çok az. Cihazların donanım kalitesi de çok yavaş artıyor. Bu yüzden uygulama desteklerinin uzun süre devam edeceğini düşünüyorum ben. Arkadaşların dediği gibi güncelleme konusunda en garanti cihaz chromecast olue yine de.

Bu android 12 ise xiaomi'ye göre daha ucuz alınır gibi.

1675318008818.png

Toplam 932,74 TL Tutuyor kargo ücreti ile (yurt dışı)

Eki Görüntüle 1654036

Toplam 932,74 TL Tutuyor kargo ücreti ile (yurt dışı)
Bu aktarım aracı değil mi ki?
Mi Stick ile aynı işleve sahip değildir herhalde.

Gerçi yorumlara bakınca TV uygulamaları var diyorlar. HD çözünürlükte Android TV gibi.
Yine de emin olamadım.

Ben TV Box ile uğraşmak istemiyorum direk televizyonun içinde gelirse daha iyi olur cihazın donma kasma veya televizyon iyi olsa da görüntüyü güzel yansıtamamasından çekiniyorum böyle şeyler yaşayan var çünkü.
15-16K arası TV önerisi yapar mısınız 50-55 inç arası kaliteli bir şey internete uzun yıllar girebileceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı