Android TV ile ömür boyu internete girebilir miyim?

Televizyon önerisi istemiştim.
WebOS TV'ler epey rahat.
Netflix, Disney+, Amazon Prime, TOD (Bein Connect), TV+, Exxen, Gain ve IPTV uygulamalarında başarılı.
Ama Android TV'deki kadar uygulama zenginliği de yok. IPTV dışında ekstra ;) içerik yok. BluTV yok. Bunlarla işiniz yoksa LG WebOS TV'lere bakmanızı öneririm.

Teşekkür ederim.
Bende Hiremco Enjoy+ var. Çıktığı zaman canavar gibiydi. Hâlâ da öyle.
Yani benim ihtiyacım yok şimdilik.

Son düzenleme:
Android Tv yada Smart TV farketmez. Belli bir süre sonra desteği kesiyor. 4K tv ye sahipsin mesela. Artık uygulamaları kullanamıyorsun. TV almak yerine Android Box alıp devam edersin. TV almak mantıksız. Ama TV eskidir. Full HD mesela yükseltmek istiyorsun o zaman alabilirsin.
Ben 2021 Eylül de bunu almıştım. Android 9 ile gelmişti. Tavsiye ederim çok memnunum.

Android TV ya da Smart TV fark etmez. Belli bir süre sonra desteği kesiyor. 4K TV'ye sahipsin mesela. Artık uygulamaları kullanamıyorsun. TV almak yerine Android Box alıp devam edersin. TV almak mantıksız. Ama TV eskidir. Full HD mesela yükseltmek istiyorsun o zaman alabilirsin.
Ben 2021 Eylül de bunu almıştım. Android 9 ile gelmişti. Tavsiye ederim çok memnunum.

TV Boxlarda da oluyor mu o olay belli bir süre nete bağlanmama uygulama açmama gibi TV'dekiler gibi?

TV Boxlarda da oluyor mu o olay belli bir süre nete bağlanmama uygulama açmama gibi TV'dekiler gibi?
Telefon gibi düşün. Android desteği kesilince belli bi süre sonra uygulama desteği alamiyosun. Android tv yi degistirmektense 3-4 senede bir Android Box almak en mantıklısı.

Telefon gibi düşün. Android desteği kesilince belli bir süre sonra uygulama desteği alamiyosun. Android TV'yi degistirmektense 3-4 senede bir Android Box almak en mantıklısı.

Boxların da sorunu var ya görüntüyü TV orijinal kalitesinde vermiyor, pahalı modelleri uzun kullanımda HDMI zararı variyormuş VB.
O yüzden şimdilik destek kesilene kadar gidebildiği kadar TV'nin internet desteğinin gitmesini istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı