Android TV Root hatası

WandaaMaximoff

Decapat
Daha fazla  
AwoX Android TV'mde bugün bir uygulama yükledim root hatası veriyor. Rootu kaldırın diyor. Root'ta atmadım halbuki. Nasıl kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
bir sürü yol denedim ama olmadı Impactor Universal Unroot ile rootu kaldırdım root-checker ile kontrol ettim kalkmıs görünüyor ama inatbox yine root algılıyor olmadı yani çözüm bulan biri olursa çok memnun olacağım

hatta a95x f3 var root swich var kapatıp açılabiliyor onda bile root hatası veriyor bu inat sanırım artık inatbox bitti bizim için

Son düzenleme:
bende inat box kullanıcısıyım. aliexpressten almıştım tanix tx2 tv box. inat boxa gelen son gülleme ile root lu cihazlarda çalışmıyor. ne yaptıysam olmadı. ama araştırdığım kadarıyla orjinal adroid olmadığı için dosyalara ne kadarda müdahale etsen root'lu görüyor cihazı. Xiaomi mi tv stick almayı düşünüyorum. sanırım çözüm cihazı değiştirmek olucak. ama pc de de izlenebiliyor bilginiz olsun

birde axen 50 inç adroid tv var bende onda da inat box rootlu dedi açamadım. şöyle birşey denedim Supersu uygulamasını indirdim. uygulama ayarlarına gelin aşağı listede Root Kaldırma seçeneğine seçin işlem bitince Supersu uygulamasını silin. tv yi yeniden başlatın. inat box uygulamasını kurun. çalışıyor olması lazım. denedim oldu

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar inat tv aynı sorun bende yaşıyorum son güncellemeden sonra root hatası veriyor önceden çok rahat seyredebiliyordum hi level hl39dal13 39 hd android televizyonda yaşıyorum konu hakkında yardımcı olabilirmsiniz.

bi cok uygulama ile denedim root kontrol eden bir uygulama ile baktım root no diyor ama yine sonuc hüsran bu sekilde değilde yazılımcı bir arkadas el atarsa apk tekrar elden gecer ddaha önce herkes reklamlı kullanırken ben reklamsız kullanıyordum

Geri
Yukarı