Android TV'de Aptoide kullanmak korsana girer mi?

serhatxsad

Picopat
Android TV'm var ve Aptoide indirdim. Oradan Google indirdim ve film APK'si indirmek istiyorum eğer korsan değilse. Normalde Netflix var ama Netflix'te olmayan dizi/filmleri internetten izliyorum. İndirmeye çalıştım zaten ama indirilenlerde gözükmedi ve olmadı. Korsan değilse eğer bilgisi ve deneyimi olan birisi yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yer
Türkiye, Samsun
Android TV'm var ve Aptoide indirdim. Oradan Google indirdim ve film APK'si indirmek istiyorum eğer korsan değilse. Normalde Netflix var ama Netflix'te olmayan dizi/filmleri internetten izliyorum. İndirmeye çalıştım zaten ama indirilenlerde gözükmedi ve olmadı. Korsan değilse eğer bilgisi ve deneyimi olan birisi yardımcı olabilir mi?

İndireceğin uygulama Play Store üzerinde ücretsiz ise hayır pek sayılmaz.

Yusuf GERDAN

Picopat
Ben ondan indirim sürekli. Güvenilir bir uygulamadır.

Kaan9x

Picopat
Makaleler
2
Hocam indirdiğiniz APK dosyası normal menü de gözükmez onun gözükmesi için uygulama var bakıp hemen buraya yazacağım hocam.

KS
serhatxsad

serhatxsad

Picopat
Ben ondan indirim sürekli. Güvenilir bir uygulamadır.
Çok güzel. O zaman istersen bana yardım edebilirsin. Chrome Beta mı kullanmam gerekiyor APK indirmek için? Seyirtürk film uygulamasını indirececğim de. İndir'e bastığımda bir şey olmadı ve indirilenlerde de gözükmedi. Firefox'tan denedim.
Hocam indirdiğiniz APK dosyası normal menü de gözükmez onun gözükmesi için uygulama var bakıp hemen buraya yazacağım hocam.
Tamamdır hocam bekliyorum.

Kaan9x

Picopat
Makaleler
2
Çok güzel. O zaman istersen bana yardım edebilirsin. Chrome Beta mı kullanmam gerekiyor APK indirmek için? Seyirtürk film uygulamasını indirececğim de. İndir'e bastığımda bir şey olmadı ve indirilenlerde de gözükmedi. Firefox'tan denedim.

Tamamdır hocam bekliyorum.

Hocam Chrome indirdiniz mi uygulamalar da gözüküyor mu?

Kaan9x

Picopat
Makaleler
2
Hocam bu videoyu izleyin ben bu videoda ki uygulama gibi başka bir tane kullanıyordum onun ismini hatırlamadım bu video yardımcı olacaktır.

Yeni konular

Yukarı