Android TV'de Aptoide kullanmak korsana girer mi?

Ivar Lothbrok

Hectopat
Daha fazla  
Android TV'm var ve Aptoide indirdim. Oradan Google indirdim ve film APK'si indirmek istiyorum eğer korsan değilse. Normalde Netflix var ama Netflix'te olmayan dizi/filmleri internetten izliyorum. İndirmeye çalıştım zaten ama indirilenlerde gözükmedi ve olmadı. Korsan değilse eğer bilgisi ve deneyimi olan birisi yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Android TV'm var ve Aptoide indirdim. Oradan Google indirdim ve film APK'si indirmek istiyorum eğer korsan değilse. Normalde Netflix var ama Netflix'te olmayan dizi/filmleri internetten izliyorum. İndirmeye çalıştım zaten ama indirilenlerde gözükmedi ve olmadı. Korsan değilse eğer bilgisi ve deneyimi olan birisi yardımcı olabilir mi?

İndireceğin uygulama Play Store üzerinde ücretsiz ise hayır pek sayılmaz.

Ben ondan indirdim sürekli. Güvenilir bir uygulamadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam indirdiğiniz APK dosyası normal menü de gözükmez onun gözükmesi için uygulama var bakıp hemen buraya yazacağım hocam.

Ben ondan indirdim sürekli. Güvenilir bir uygulamadır.
Çok güzel. O zaman istersen bana yardım edebilirsin. Chrome Beta mı kullanmam gerekiyor APK indirmek için? Seyirtürk film uygulamasını indirececğim de. İndir'e bastığımda bir şey olmadı ve indirilenlerde de gözükmedi. Firefox'tan denedim.
Hocam indirdiğiniz APK dosyası normal menü de gözükmez onun gözükmesi için uygulama var bakıp hemen buraya yazacağım hocam.
Tamamdır hocam bekliyorum.

Çok güzel. O zaman istersen bana yardım edebilirsin. Chrome Beta mı kullanmam gerekiyor APK indirmek için? Seyirtürk film uygulamasını indirececğim de. İndir'e bastığımda bir şey olmadı ve indirilenlerde de gözükmedi. Firefox'tan denedim.

Tamamdır hocam bekliyorum.

Hocam Chrome indirdiniz mi uygulamalar da gözüküyor mu?

Hocam bu videoyu izleyin ben bu videoda ki uygulama gibi başka bir tane kullanıyordum onun ismini hatırlamadım bu video yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı