Android üzerinde istediğiniz işletim sistemini çalıştırma

Merhaba arkadaşlar ben Furkan Arslan. Bugün sizlere andiroid telefonda root olmadan
istediğiniz her turlu sistemi çalıştırmayı göstereceğim.
  • Limbo PC emulatörü :MEGA
  • Win95(c.img) : c.img
Windows 95 yerine istediğiniz herhangi bir imaj(.img) dosyasınıda kullana bilirsiniz(örn.linux)
  1. Limbo PC emulatörü açıyoruz
  2. Load vm yazan yere tıklatıp new seçin ve sanal makinenize bir isim verin.
  3. CPU modelden qemu32yi seçin.
  4. CPU cores'den kaç çekirdeğiniz varsa yarısını seçin çünkü çok yüklenirseniz android kararsızlaşıyor ve uygulama durduruluyor.
  5. RAM memory e yine RAM'ınız ne kadarsa yarısını veya daha azını verin aynı şekilde kararsızlıklar oluşuyor.
  6. HDD'e new diyip elinizdeki imaj dosyasını bulun ve uzerine tıklayın.
  7. SOUND CARD CONFIGATION'dan all'ı seçin.
  8. START'a basın :D
İyi eğlenceler. :D
Aşağıdan çektiğim videomu izleyerek daha çok fikir edinebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İndirebilirsiniz: Hacker's Keyboard - Google Play'de Android Uygulamaları

Çalişmazsa RAM memory ve CPU coresle oynayarak tekrar deneyin veya benden yardım isteyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Run Windows 95 on Android
Bu yaptığına emek hırsızlığı derler ama..

Arkadaşım ne alakası var emek hırsızlığıyla. Kopyala yapıştır mı yaptık okulda hocadan öğreniyorsun buna hırsızlık mı denir? Öğrenme denir. Bilgi havadan düşmez ayrıca verdiğin kaynak İngilizce ben bunu yaklaşık 1 yıl önce yine İngilizce bir kaynaktan öğrendim ve şu an Türkçe yazdım kendi tecrübelerimi de yazdım video çektim. Bunun neresi hırsızlık ?

Arkadaşım ne alakası var emek hırsızlığıyla kopyala yapıştır'mı yaptık okulda hocadan öğreniyorsun buna hırsızlık mı denir öğrenme denir bilgi havadan düşmez ayrıca verdiğin kaynak İngilizce ben bunu yaklaşık 1 yıl önce yine İngilizce bir kaynaktan öğrendim ve şu an Türkçe yazdım kendi tecrübelerimi de yazdım video çektim bunun neresi hırsızlık LÜTFEN!!! .
İlk defa bir forumda paylaşım yapıyorsunuz sanırım.. Forumlarda başka bir yerden görüp taklit veya benzeri paylaşım yapıldığı zaman alıntıdır diye yazılır çünkü o emulatörü sen yapmadın veya rehberini sen hazırlamadın. Sen bu işe emeğini vermiş adamdan alıntı olduğunu belirtmeden kendi paylaşımınmış gibi yayınladın taklit ettin. Alıntı olduğunu bildirmelisin! Halen daha emek hırsılığında ısrar etmektesin. Bu senin başarın değil dostum. Alıntı olduğunu belirtmen lazım.

Arkadaşım ne alakası var emek hırsızlığıyla kopyala yapıştır'mı yaptık okulda hocadan öğreniyorsun buna hırsızlık mı denir öğrenme denir bilgi havadan düşmez ayrıca verdiğin kaynak İngilizce ben bunu yaklaşık 1 yıl önce yine İngilizce bir kaynaktan öğrendim ve şu an Türkçe yazdım kendi tecrübelerimi de yazdım video çektim bunun neresi hırsızlık LÜTFEN!!! .
Okulda hocandan öğreniyorsun demişsin, evet. Ben hocamdan einstein'ın izafiyet teorisini öğreniyorum fakat sizin yaptığınız gibi bu benim teorimdir "bakın bu da benim elyazım" demiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı