ForAnAngeL

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
30
Yer
Hell
IOS'tan Android'e geçtim ama doğru düzgün hangi uygulamalar kullanmam gerektiğini bilmiyorum. Siz neler kullanıyorsunuz? Önerileriniz neler?

Programlar:
Facebook,Tubemate(play store' de yok.İnternet sitelerin de var.),MXplayer,Youtube,Viber ve Tango(Viber, mesaj ve konuşmak için) (Tango, görüntülü konuşma programı)
Oyunlar:
Subway Surfers,Dead Trigger,Temple Run,Temple Run 2,Hill Climb Racing,Virtual Table Tennis,Basketball 3D

Bunlar'ı söyleyebilirim.

Tarayıcı: Firefox, Next Browser, Chrome
Klavye: SwiftKey Keyboard
Güvenlik: Dr. Web Light
Ofis Programları: Adobe Reader, Kingsoft Office
Sözlük: Google Translate, İngilizce Türkçe Sözlük (ZenSoft)
Duvar Kağıdı: Backgrounds HD, Premium Wallpapers
Eğlence/Kültür/Sosyal Ağlar: WhatsApp, Viber, Tango, Skype, Steam, Instagram, Zedge, Steam, Karikaturluk
Medya: MX Player
Oyun: NFS Most Wanted, Asphalt 7: Heat, Grand Theft Auto: Vice City, Max Payne, The Dark Knight Rises, FIFA 12, Modern Combat 4, Nova 3, Plants vs. Zombies, Temple Run 2, Temple Run Oz, Where's My Water?, Doodle Jump, F18 Carrier Landing
Sistem: CPU-Z
Yardımcı Programlar: Flash Player, QR Barcode Scanner, Calculator MobiCalc, Android Weather, Flashlight, GL to SD, Battlefield BF3 Stats

Benim beğendiğim ve kullandığım uygulamalar bunlar oldu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı