Android x86 üzerinde Ark: Survial Mobile çalıştırmak

osmangny

Hectopat
Yer
Evinönü
Daha fazla  
Meslek
Doğmak,Çoğalmak,Ölmek
Maalesef sistemim Ark PC için yeterince güçlü değil. Mobile sürümünü oynamak istiyorum ama telefonum yok.
Oyun Vulkan kullandığı için normal emulatörlerle açılması imkansız.

Bilgisayarda çalışan Android X86'yı kurdum fakat benim bilgisayarımda açılmıyor. Bliss OS'ta da Vulkan desteği olduğu yazıyor fakat herhangi bir Vulkan ile render yapan bir uygulamayı açtığım an çöküyor.

AMD işlemcisi olan varsa kendi sistemine androidX86 kurup deneyebilir mi?
Eğer daha önce kurupda Vulkan uygulamarını çalıştırabilen varsa lütfen cevap versin.
Cidden sıkıldım başka oynayacak oyun yok. Defalarca PC'yi bozup format attım bunun için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylemeyi unuttum işletim sistemin sadece adı android x86.İçinde bridge var yani ARM uygulamaları da çalışıyor.PUBG mobile falan çalışıyor.
Zaten x86 olsaydı nerdeyse hiç bir uygulama çalışmazdı.
Emulatörde Vulkan API desteği olması lazım Bluestacks'te yok, olsaydı zaten şimdiye oynuyor olurdum.

Söylemeyi unuttum işletim sistemin sadece adı android x86.İçinde bridge var yani ARM uygulamaları da çalışıyor.PUBG mobile falan çalışıyor.
Zaten x86 olsaydı nerdeyse hiç bir uygulama çalışmazdı.
Emulatörde Vulkan API desteği olması lazım Bluestacks'te yok, olsaydı zaten şimdiye oynuyor olurdum.
NOX ve Memu var. Onları dene.

Onların hepsini denedim emulatorlerin hiç birinde vulkan desteği yok.
Benim dediğim Androidx86 OS'u kendi AMD işlemcili pc'sine kurabilecek biri varmı?
Dual Boot olamayacak ve lütfen bu işten anlamayanlar PC'sine format atmasın.

Intel ve AMD destekleniyor Nvidia ekran kartları desteklenmiyor.
Eğer eski kullanmadığınız en az 2016 model AMD'li PC niz varsa lütfen deneyin.
(2015 = Vulkanın çıkış tarihi)

Geri
Yukarı