Android'deki WhatsApp mesajları IOS'a nasıl aktarılır?

SlaugHunter

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Olayı zaten başlıkta açıkladım ama detayları vermek istedim. IPhone'u kurarken IOS'a aktar olayını yaptım WhatsApp'yi yapmadım. Sonradan da o kodu kurulu telefonda bulamadım. Google Drive söylemişti birisi WhatsApp yedeğini bulamadım. Bildiğiniz bir yöntem var ise çok güzel olur iki telefonum da çalışır durumda. USB bağlayınca dosya aktarımı yapamıyorum o seçeneği bulamadım sadece şarj ediyor.

İlk önce Android'de WhatsApp'a kendini yedeklettir. IOS'ta WhatsApp'ı kurduktan sonra, yedek bulundu, yükleyim mi gibi bir şeyler söylüyor. Oradan yürürsün. O programla taşıma tam olmuyor. Geçenlerde yeni bir taşıma yapmıştım.

İlk önce Android'de WhatsApp'a kendini yedeklettir. IOS'ta WhatsApp'ı kurduktan sonra, yedek bulundu, yükleyim mi gibi bir şeyler söylüyor. Oradan yürürsün. O programla taşıma tam olmuyor. Geçenlerde yeni bir taşıma yapmıştım.
Hocam onu kurulumda yapmıştır diye hatırı işaretleyip geçtim çakışma vs olmasın diye o yüzden tekrar sil yükle vs yaptım yine düzelmedi bildiğin bir çözüm varsa çok güzel olur

Taşıma programını hiç kullanmadan Android'de yedek almıştım. Bende o taşıma programı beni büyük zahmetten kurtarır sanmıştım. Yarım yamalak attı bir şeyler. Yanlış hatırlamıyorsam programları da atmadı. Size anlattığım gibi çözdüm. Sohbetler, gruplar vs. hepsi geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı