Android'den Instagram'a kaliteli fotoğraf yükleme

MEHM3TEMİR

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam Android mobil cihazımdan Instagram hikaye kaliteli video veya fotoğraf yükleyemiyorum story e koyduğum anda kalite düşüyor nedeni nedir acaba yani nasıl Full kalitede yüklerim yükleyebilir miyim?

Android'de bildiğim kadarıyla Galaxy S22 serisi haricinde Instagram'a optimize edilmiş bir telefon yok. Çözüm olarak illegal olan modlu Instagram uygulamaları yüksek kalitede yükleyebilir.
Hocam peki bu modlu olanlar benim hesabıma zarar verebilirmi

Aero Instagram ile yüklenebiliyor.
Hocam aero biraz daha açarmısınız nedir yani bu modlu mu yoksa artı bir uygulama mı

Hocam peki bu modlu olanlar benim hesabıma zarar verebilirmi

Hocam aero biraz daha açarmısınız nedir yani bu modlu mu yoksa artı bir uygulama mı
Modlu instagram. Görüldü atmadan mesaja bakma, gizli canlı yayın hikaye izleme, gönderi indirme gibi özellikleri var. Eskiden kullanıyordum aero hesabıma zararı olmadı ancak, hikaye kalitesini arttırmak istiyorsanız videolarda pek işe yaramıyor sadece fotoğraf kalitesini arttırıyor.

Modlu instagram. Görüldü atmadan mesaja bakma, gizli canlı yayın hikaye izleme, gönderi indirme gibi özellikleri var. Eskiden kullanıyordum aero hesabıma zararı olmadı ancak, hikaye kalitesini arttırmak istiyorsanız videolarda pek işe yaramıyor sadece fotoğraf kalitesini arttırıyor.
Anladım hocam teşekkür ederim

S21 FE kullanıyorum benim cihaz optimize edildi.
Ya bari hani en azından brlli bir modele kadar yani yeni cihazları bari optimize etseler sadece yeniler edilmiş bakalım birgün umarım hepsi optimize olacaktır çünkü can sıkmaya başladı artık

Ne sıkıntınız var ki?...
Hocam bir fotoğraf çekiyorum instangrama atacağım ya kalite çamur gibi oluyor galeride çok güzel ve net ama instangrama koyunca çok kötü oluyor buna video da dahil yani anlam veremedim instangramın yazılımından dolayı oluyor ama neden düzeltilmiyor artık can sıkıyor yani

Geri
Yukarı