Android'in İcloud gibi yedekleme platformu var mı?

Arkadaşlar öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim.
Maalesef gmail hesabıma yedekleme yapamadım. Ayarlarda, "yedekle - geri yükle" değil "yedekle - sıfırla" var. Buraya girdiğimde görselini yüklediğim sayfa çıkıyor ve bir yedekleme yapamıyorum.
Yedeklemeyi "backup" uygulaması ile yaptığım zamanda sadece "dahili bellek" ve "sd card" seceneklerini sunuyor.

Screenshot_2014-11-09-23-49-23.png

Samsung telefonun olsaydı Samsung smart switch uygulamasıyla geçerdiniz.Tek çözüm yolu yedekliyeceğiniz dosyaları pcye atmak.

Arkadaşlar konu neden kilitlensin ki?
kilit kilit deyip duymuşsunuz daha arkadaşın ne dediğini bile anlamamışsınız iphone da icloud içinde rehber var rehber yedeği açık konumdaysa telefona istediğini yap formatla veya yeni iphone a geç icloud hesabını yapılandırdıktan sonra rehberin telefona otomatik geliyor sürekli yedekliyeyim geri yükleyeyim derdi yok..
Mesala icloud hesabı aktif ve içinde rehber aktif durumda rehberinden bi numara sildiğinde icloud rehberindende siliniyor bi numara eklendiğinde icloud üzerinden de ekleniyor
Bende note 5 e geçtim iphone dan ve bende bu duruma bir çözüm arıyorum samsung cloud rehberi yedekleyemedi yada ben yapamadım google sunucusu üzerindeki yedeğimi 1 subata ait fakat tekrar yedekle dediğimde yeni yedek almıyor icloud gibi kullanabileceğim sekilde çok iyi anlayan biri varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı