Ani ping yükselmesi

Mert3244

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 5 yıldır ben Vodafone kullanıyorum. 5 yıldır neredeyse hiç ping sorunum olmadı ama bu aya kadar modemimiz bozuldu. Aratıp yenisini getirdik ama yeni modemde ani ping sorunu yaşıyorum. Eski modemde yaşamıyordum bu modem geldiği günden beri yaşıyorum oynadığım oyun Valorant şu sıralar ve Online oyunda bıkkınlık getiriyor bende buraya yazma gereği duydum acaba nedir sorunu modemin adı: HG531s V1 ADSL şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone'u arayıp ping sorunum var modem ayarlarımı yapılandırın diyebilirsiniz sorun devam ederse farklı bir modem isteyin modeminiz de sıkıntı olabilir kablolu bağlantı kullanın kablosuz bağlantı ping sorununun başlıca nedenlerindendir.

Vodafone'u arayıp ping sorunum var modem ayarlarımı yapılandırın diyebilirsiniz sorun devam ederse farklı bir modem isteyin modeminiz de sıkıntı olabilir kablolu bağlantı kullanın kablosuz bağlantı ping sorununun başlıca nedenlerindendir.

Sunucudan deyip mevzuyu kapatıyorlar.
Sorunumu çözdüm söyle Valorant'ın ilk önce Vanguard'dını sildim sonra Valorant sildim geri yükledim ping sorunum çözüldü.
Konu kilitlensin lütfen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı