Aniden monitör ve ekipmanlar sönüyor

GreeXen

Centipat
Merhaba arkadaşlar, oyun oynarken veya normal bir şekilde takılırken aniden monitörüm kapanıyor, klavye ve faremin ışıkları sönüyor ancak kasam çalışmaya devam ediyor ve bilgisayarı kapatıp açmam gerekiyor. Sizce sorun nedir? Nasıl bunun olmasını engelleyebilirim? Oyunun ortalarında olmaya başladı ve bu durum canımı sıkıyor artık.

Power test yapar mısınız?

Merhaba arkadaşlar, oyun oynarken veya normal bir şekilde takılırken aniden monitörüm kapanıyor, klavye ve faremin ışıkları sönüyor ancak kasam çalışmaya devam ediyor ve bilgisayarı kapatıp açmam gerekiyor. Sizce sorun nedir? Nasıl bunun olmasını engelleyebilirim? Oyunun ortalarında olmaya başladı ve bu durum canımı sıkıyor artık.

Buyurun bunu indirin YouTube'da videoları var ama buradan indirin diğer sürümleri sorunlu.

Buyurun bunu indirin YouTube'da videoları var ama buradan indirin diğer sürümleri sorunlu.
Testi başlatıp 5-6 saniye geçtikten sonra yine aynı şekil kapanıyor her şey ve kasa çalışmaya devam ediyor.

1 yıl önce 2.el olarak satın almıştım yeni bir PSU almam gerek sanırsam artık :/

Galiba ama tam olarak PSU mu bilmiyorum başka bir parçada olabilir bir bilgisayarcıya götürün ya da başka bir PSU ile deneyin tekrar test edin sorun çıkarsa başka bir parçadan çıkmassa PSU'dan yenisi lazım dolar bu kadarken nasıl alacaksınız bilmilyorum Allah sonunuzu hayır etsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı